ПРОГРАМИ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ

 FUGAS – це інноваційна програма навчання для людей, які бажають займатися розробкою ігор

Game Development - це область існування універсальних експертів, які віддані своїй справі: ті, хто працює в геймдеві, як правило, розбираються в тому, чим займаються колеги, а в   ідеалі - мають дві професії, як астронавти NASA. На цьому ринку затребувані спеціалісти найрізноманітніших напрямків: програмісти, художники і гейм-дизайнери, а також   адміністратори, менеджери і продюсери - тобто люди, які задають напрямки роботи, рахують зароблені гроші і запускають гру в життя.
Для українських вузів спеціалізації по геймдеву - поки рідкість, в них складно знайти спеціальності на кшталт «Розробка ігор». Cаме тому FUGAS - твій унікальний шанс поєднати   улюблене хобі із роботою і застрибнути в потяг одної із найбільш швидкозростаючих галузей в IT.

 Юридична журналістика

Метою  програми неформальної освіти «Юридична журналістика» є сприяння комунікативній грамотності та обізнаності майбутніх юристів, забезпечення фахового висвітлення актуальних питань сьогодення, що пов'язані з різними галузями права, культурним, мистецьким, науковим життям інституту, університету та міста; побудова моделі ефективної взаємодії юристів та ЗМІ, знання та розуміння медіазаконодавства; навчання здобувачів вищої освіти запобігати небезпечним правовим ситуаціям; розуміння особливостей надання юридичної консультації перед публікацією суперечливих матеріалів; здобуття необхідних компетентностей, що допоможуть у подальшому будувати успішну кар’єру, пов’язану із стратегічними комунікаціями, політикою, медіа, рекламою та правом.  

 

 Приватна детективна діяльність

Одним з перспективних напрямів розвитку національної правоохоронної системи є розбудова приватно-детективної сфери. Діяльність приватних детективів спрямована на забезпечення захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб шляхом надання приватних детективних послу. Легалізація відповідної сфери правоохоронної та, водночас, підприємницької діяльності у перспективі відкриває значні потенційні можливості щодо надання приватних детективних послуг – це пошук, отримання, фіксація, аналіз та передача інформації про осіб, об'єкти і події, що здійснюються на підставах і в порядку, передбачених відповідним спеціальним законодавством.

 

 Врегулювання правових конфліктів мирним шляхом

Конфлікти є невід'ємною частиною життя людини та суспільства загалом. Основною вимогою дійсності є необхідність створення умов для вирішення правових конфліктів, захист законних прав та інтересів громадян. Міжнародний досвід свідчить, що запровадження альтернативних способів врегулювання спорів поряд із системою правосуддя є ефективним інструментом вирішення конфліктів. Найефективнішим альтернативним способом врегулювання спорів є медіація.

 

 Easy Start

Конкурс стартапів у межах навчального бізнес-курсу EasyStart. Про це домовилися група компаній “Монстера”, яка об’єднує багатопрофільні холдинги у гірничодобувній галузі, сільському господарстві, тваринництві та аквакультурі, туризмі, інвестиційному менеджменті, бізнес-консалтингу та у сфері безпеки бізнесу, з Національним університетом водного господарства та природокористування.  

Детальніше

 Front-Enter

Програма підготовки web-розробників. Після завершення навчання учасники курсу зможуть долучитися до доповнення та вдосконалення вже існуючих програмних продуктів або запропонувати і втілити власний проект.

 Детальніше

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування