Університет

Проєкт підтримки стартапів EasyStart: група компаній «Монстера» та НУВГП створили онлайн-інкубатор для стартаперів

Проєкт підтримки стартапів EasyStart: група компаній «Монстера» та НУВГП створили онлайн-інкубатор для стартаперів

У січні 2021 року стартує конкурс стартапів у межах навчального бізнес-курсу EasyStart. Про це домовилися група компаній “Монстера”, яка об’єднує багатопрофільні холдинги у гірничодобувній галузі, сільському господарстві, тваринництві та аквакультурі, туризмі, інвестиційному менеджменті, бізнес-консалтингу та у сфері безпеки бізнесу,  з  Національним університетом водного господарства та природокористування.  

Мета проєкту, орієнтованого передусім на студентську молодь, – допомога в генеруванні та розвитку власних бізнес-ідей. До підготовки бізнес-курсу і конкурсу EasyStart долучився топ-менеджмент “Монстери” і викладачі університету. 

Для організації навчань  створено відеокурс на онлайн платформі ГК “Монстера”. Цікаву інформацію слухачі бізнес-курсу дізнаються від генерального директора групи компаній Олега Місюка, генерального директора МПП “Монстера” Руслана Кутузова, директора з маркетингу та реклами Романа Гладуненка, начальника юридичного відділу Ігоря Цимбалюка, директора з персоналу Людмили Головчицької, спеціаліста з smm-маркетингу, таргетолога Максима Михалевича.

До участі у створенні відеокурсу долучилися також професіонали з інших організацій, зокрема, віцепрезидент Української асоціації маркетингу та бізнес-консультант Олександр Гладунов.

Організатори запрошують подавати заявки на участь у конкурсі EasyStart. Сам конкурс пройде у два етапи:

- перший – проходження бізнес-курсу зі здобуття практичних навичок з підприємництва на онлайн платформі “Монстери”. За результатами навчання буде визначено п’ятьох переможців в індивідуальних номінаціях;

- другий – захист свого стартапу перед конкурсною комісією, що передбачає підготовку мультимедійної презентації, виступ та відповіді на запитання комісії й інших учасників конкурсу.

Умовами отримання перемоги у другому етапі є:

 1) презентація стартапу в одній з пріоритетних галузей: сільське господарство, тваринництво, сільський туризм, послуги з фізичної охорони та безпеки підприємств, гірничодобувна діяльність, виробництво продукції з вапняку, транспортна логістика, бізнес-консалтинг та освітні послуги;

 2) термін окупності бізнес-проєкту має становити не більше двох років.

Переможець другого етапу конкурсу отримає можливість на втілення стартапу за участю ГК “Монстера” у вигляді організаційної та фінансової підтримки.

Щоб подати заявку, звертайтеся до координаторів конкурсу:

Людмила Головчицька, директор з персоналу ГК “Монстера” mm.ludagolovch@dubnoinvest.com, +38(050) 339 2423

Аліса Венцурик, заступник директора з організаційної роботи навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП, a.m.ventsuryk@nuwm.edu.ua, +38(098) 777 7429

Форма для реєстрації.

Положення про конкурс стартапів "Easy Start"назад