ПЕРЕВЕДЕННЯ ТА ПОНОВЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Поновлення раніше відрахованих осіб та переведення з інших закладів вищої освіти до нашого  університету здійснюється Відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року, та Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення здобувачів вищої освіти у Національному університеті водного господарства та природокористування

Можна поновлюватися незалежно від терміну відрахування, але лише в канікулярний період. Необхідний документ для поновлення - академічна довідка. Переведення до університету також відбувається у канікулярний період. При переведенні потрібна згода ректора того навчального закладу, де навчається здобувач.

Саме поновлення чи переведення  безкоштовне, але необхідна оплата за навчання згідно з цінами, які діють на момент поновлення чи переведення, якщо здобувач поновлюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб:

Перейти на сторінку вартість навчання

Поновлення  чи переведення здобувача на місця державного фінансування можливе при умові наявності вакансій.

Звернутися із запитаннями можна за поштовою адресою: zh.m.buznytska@nuwm.edu.ua