Міжнародна співпраця

Студенти ННМІ у Вищій державній професійній школі в м. Холмі (Польща)
 
 7-8 листопада 2019р. викладачі та студенти навчально-наукового механічного інституту НУВГП відвідали Вищу державну професійну школу у Холмі (Польща). 
Студентів та викладачів ознайомили Вищою державною професійною школою у Холмі, зокрема, з найновішим корпусом із сучасними лабораторіями та провели ряд лабораторних робіт для студентів.
Під час візиту відбулася зустріч з проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, на якій було обговорено перспективи подальшої співпраці.
Працівниками відділу закордонної співпраці ВДПШ у Холмі була проведена екскурсія містом та показані найбільші пам’ятки.
Всім учасникам дуже сподобалась поїздка та залишились хороші враження про Вищу державну професійну школу у Холмі.
 
Програми стажуваннь в країнах європи, що відкривають нові можливості
10 жовтня представники Української асоціації молодих фермерів провели презентацію щодо можливостей програм їхньої організації студентам НУВГП.
За сприяння представників Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема начальника відділу міжнародних зв'язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни, відбулись презентації для студентів навчально-наукового механічного інституту. щодо програм стажування за кордоном.
Директор УАМФ Дмитро Мічурін розповів для студентів НУВГП про нові можливості й здобуття неоціненного досвіду стажування за кордоном.
У рамках угод, укладених із Національним університетом водного господарства та природокористування, асоціація пропонує професійні практики й стажування у країнах Європи, серед яких Німеччина, Фінляндія, Данія, Норвегія, Швеція, Австрія (стажування в Австрії може тривати від трьох до вісімнадцяти місяців). Основні напрямки стажування: сільське господарство, переробна промисловість, лісове господарство, ландшафт та благоустрій територій, будівництво. На цей час існує 13 програм, у яких уже можна брати участь. 
 
Делегація з Люблінської Політехніки
 
10-12 квітня 2019 року Національний університет водного господарства та природокористування гостинно приймав делегацію з ДУ «Люблінська Політехніка», яка прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ».
Делегація з Люблінської Політехніки у складі Агнешки Клюска - заступник Канцлера, Анни Рудавської - д.т.н., проф., заступник декана з промоції та загальних питань, механічний факультет та Антона Блажеєва – фахівець Центру Східного Партнерства зустрілася з проректорами та директорами навчально-наукових інститутів НУВГП, де було обговорення європейських програм навчання з можливістю отримання подвійного диплому та обміну з метою ефективної співпраці між ЗВО-партнерами.
Також керівництво обох університетів домовилося про можливість проходження ознайомчої практики для студентів у місті Люблін.
 
Проведення лабораторних робіт для студентів у Вищій державній професійній школі у Холмі
12-13 листопада викладачі та студенти навчально-наукового механічного інституту НУВГП відвідали Вищу державну професійну школу у Холмі (Польща). Працівниками відділу закордонної співпраці ВДПШ у Холмі була проведена екскурсія містом та показані найбільші пам’ятки.
Студентів та викладачів ознайомили Вищою державною професійною школою у Холмі, зокрема, з найновішим корпусом із сучасними лабораторіями та провели ряд лабораторних робіт для студентів.
Під час візиту відбулася зустріч з проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, на якій було обговорено перспективи подальшої співпраці.
Всім учасникам дуже сподобалась поїздка та залишились хороші враження про Вищу державну професійну школу у Холмі. 
 
Візит до Люблінської Політехніки.
Викладачі навчально-наукового механічного інституту із робочим візитом 29 листопада 2017 року відвідали провідні ВНЗ Польщі – Люблінську Політехніку та Вищу професійну державну школу в Хелмi.
Метою поїздки було узгодження навчальних планів за різними спеціальностями підготовки студенів у ННМІ для започаткування спільних подвійних дипломів між двома вишами. Таке партнерство дозволить покращити якість навчання в Україні та залучити у навчальний процес як провідних фахівців, так і дозволить нашим студентам працювати у кращих лабораторних умовах на сучасній інноваційній базі Люблінської Політехніки та Вищої професійної державної школи в Хелмi.
Паралельно розглядалась можливість для активізації мобільності студентів з одного боку, а з іншого - щодо проходження навчальних виробничих практик, участі у спільних проектах, програмах. До речі, остання пропозиція стосується і викладачів – польські партнери щиро зацікавлені у спільних грантових програмах.
В цілому, Люблінська Політехніка надає всіляке сприяння нашим студентам у додаткових мовних курсах, гнучкій системі оплати за навчання, перезарахуванні навчальних дисциплін, які були складені в Україні, наданні кімнат для проживання у студентських гуртожитках і т.д.
Декан механічного факультету Люблінської Політехніки запропонував для наших викладачів низку перспективних програм для подальшої наукової співпраці та окреслив найперспективніші спецальності навчання для наших студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів навчання.
 
 Студенти механічного інституту проходять практику в Політехніці Свентокшиській м. Кельце
В рамках програми CEEPUS з 9 по 22 вересня 2016 року студенти та викладачі навчально-наукового механічного інституту НУВГП  проходили стажування в Політехніці Свєнтокшиській (Kielce University of Technology м. Кельце, Польща).
Стажування проходило під керівництвом Krzysztofа Stepienа, який дав можливість кожен день практики проходити в різних наукових і навчальних лабораторіях, де було вивчено будову та роботу найсучаснішого обладнання.
В програмі перебування відбулося знайомство з Науковою бібліотекою університету, екскурсія по навчальних корпусах на території університету.
В другій половині дня студенти мали можливість відвідати визначні та історичні місця міста Кельце.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування