Міжнародна співпраця

Міжнародний науковий семінар на тему: «Використання сучасних технологій у сільському господарстві»
https://nuwm.edu.ua/nnmi/news/mizhnarodnyi-naukovyi-seminar-na-temu-vykorystannia-suchasnykh-tekhnolohii-u-silskomu-hospodarstvi 

У рамках міжнародного співробітництва в галузі агротехнологій 16 січня 2025 року відбувся науковий семінар, присвячений використанню сучасних технологій у сільському господарстві.

Головною метою семінару стало обговорення інноваційних рішень для підвищення ефективності та сталого розвитку аграрного сектору. Учасники розглянули ключові тенденції впровадження цифрових технологій, автоматизації виробничих процесів та новітніх методів в агрологістиці. Особливу увагу було приділено темі екологічного землеробства та зниженню негативного впливу на навколишнє середовище. Учасники презентували свої дослідження, пов’язані з використанням органічних і мінеральних добрив, методами збереження родючості ґрунтів, а також раціональним використанням водних ресурсів. Міжнародний науковий семінар супроводжувався жвавими дискусіями та обміном досвідом між учасниками заходу, де всі змогли поділитися своїми напрацюваннями у сфері аграрних інновацій. На завершення заходу учасники відзначили важливість співпраці між наукою, бізнесом та сільським господарством для досягнення спільної мети – забезпечення продовольчої безпеки в умовах глобальних викликів. Організатори семінару висловили подяку всім учасникам і анонсували проведення наступної подібної зустрічі, яка запланована на літо 2025 року. Такий формат міжнародного діалогу вкотре підтвердив, що використання сучасних технологій є запорукою успішного розвитку аграрного сектору в усьому світі.
Кафедра агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку керівництву Державної академії прикладних наук в Холмі за співпрацю та підтримку.


Міжнародна мобільність викладачів кафедри агроінженерії
https://nuwm.edu.ua/nnmi/news/mizhnarodna-mobilnist-vykladachiv-kafedry-ahroinzhenerii

Викладачі кафедри агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП із робочим візитом 15-18 січня 2025 року відвідали Державну академію прикладних наук в Холмі.

Метою поїздки було проходження очної частини стажування в Державній академії прикладних наук в Холмі викладачами кафедри агроінженерії, погодження навчальних планів для започаткування спільних подвійних дипломів між двома навчальними закладами та активізація міжнародної академічної мобільності. Таке партнерство дозволить покращити якість навчання в Україні та залучити у навчальний процес як провідних фахівців, так і дозволить нашим викладачам та студентам працювати у кращих лабораторних умовах на сучасній інноваційній базі. Викладачів ознайомили Державну академією прикладних наук в Холмі, зокрема, з найновішим корпусом із сучасними лабораторіями та провели ряд лабораторних робіт. Під час візиту відбулася зустріч з ректором Беатою Фальдою, проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, на якій було обговорено перспективи подальшої співпраці.
Кафедра агроінженерії навчально-наукового механічного інституту НУВГП висловлює щиру подяку керівництву Державної академії прикладних наук в Холмі за співпрацю та підтримку.


Призери конкурсу Аграрні науки та продовольство
https://nuwm.edu.ua/university/news/pryzery-konkursu-ahrarni-nauky-ta-prodovolstvo 

Пошук та підтримка обдарованої талановитої молоді, вміння набувати ними нових навичок та знань у суміжних сферах, нешаблонне мислення – це саме ті якості, які потрібні сьогодні, щоб стати успішним широкопрофільним спеціалістом агросектору.

Саме з метою формування творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці Миколаївським національним аграрним університетом вже четвертий рік поспіль проводиться Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство» за напрямками: агрономія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, агроінженерія.

Цьогоріч на конкурс було подано 354 роботи як з українських, так і закордонних закладів вищої освіти (30  ЗВО із таких країн як: Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцоговина та інші). Від НУВГП для участі у конкурсі було подано по п’ять студентських робіт за напрямами «Агрономія» та «Агроінженерія».

За результатами захисту робіт, що проходили упродовж 11-12 червня, журі визначило переможців, якими стали 168 здобувачів вищої освіти (40 – за напрямом «Агрономія», 29 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та 99 – «Агроінженерія»).

Серед наших студентів перемогу здобула робота Давидюк Софії, студентки спеціальності «Агроінженерія», написана спільно з Пьотркевич Олександрою, студенткою Державної вищої школи в Хелмі (Польща). Їх робота: «Розробка машини для боротьби з високорослими бур’янами» отримала диплом ІІ ступеня. Наукові керівники призерів : к.т.н., доцент Бундза О. З. та  Цимерман Яцек (Державна вища школа в Хелмі)

Рейтинг переможців 

Вітаємо студенток-призерок та їх наукових керівників з вагомим результатом! Бажаємо творчої наснаги, успіхів у реалізації подальших наукових пошуків та нових перемог!


ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт
https://nuwm.edu.ua/nnmi/news/ii-tur-mizhnarodnoho-konkursu-studentskykh-naukovykh-robit 

02.06.2023 року студенти спеціальності 275 "Транспортні технології"  Завацький Віталій та Сохбет Худайбердієв взяли участь у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який проходить на базі Кременчуцького національного університету проходить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Він відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Цього року у конкурсі беруть участь представники 30-ти країн – Австрії, Великобританії, Німеччини, Норвегії, США, Франції, Швейцарії тощо. На конкурс подано 598 наукових робіт, до нього долучилися 1021 студент із 144 закладів вищої освіти. 

Вітаємо студентів-переможців з отриманням диплома ІІІ ступеня та подальшої плідної праці у дослідженнях, бажання розвиватись і творити для себе, інших, для процвітання України!


Перемога в міжнародному конкурсі студентських наукових робіт
https://nuwm.edu.ua/nnmi/news/peremoha-v-mizhnarodnomu-konkursi-studentskykh-naukovykh-robit-ahrarni-nauky-ta-prodovolstvo-sektsiia-ahroinzheneriia 

Перемога в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство», секція «Агроінженерія»

За результатами ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія» диплом II ступеня вибороли спільно студент навчально-наукового механічного інституту НУВГП спеціальність 208 «Агроінженерія» Олександр Ткачук та студент Вищої державної професійної школи в Холмі Міхал Шевчук.

На конкурс було подано понад 100 робіт із України, Польщі, Казахстану, Китаю, Словаччина, Латвії. До другого туру було допущено 28 робіт. Серед яких наукова робота Олександра Ткачука та Міхала Шевчука, виконана під керівництвом к.т.н., доцента Олега Бундзи (НУВГП) та Яцека Цумермана (Вища державна професійна школа в Холмі, Польща, м. Холм).

Дякуємо за допомогу з перекладом Шикун Аллі Володимирівні.

Вітаємо переможців і їхніх наставників. Нових Вам перемог!


Міжнародна студентська перемога за спеціальністю 208 Агроінженерія
https://nuwm.edu.ua/nnmi/mizhnarodna-spivpracja 

Диплом III ступеня вибороли спільно студентка навчально-наукового механічного інституту НУВГП, спеціальність 208 «Агроінженерія» Заборовська Софія та студент Вищої державної професійної школи в Холмі Лукаш Музика за результатами ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія».

На конкурс було подано понад 100 робіт із України, Польщі, Казахстану, Китаю, Білорусі, Латвії. До другого туру було допущено 37 робіт. Серед яких наукова робота Заборовської Софії та Лукаша Музики, виконана під керівництвом д.т.н., професора Налобіної О.О. (НУВГП) та Яцека Цумермана (Вища державна професійна школа в Холмі, Польща, м. Холм).

Ця перемога – важлива для молодої спеціальності «Агроінженерія», у витоків якої стояла наша переможниця (Софія Заборовська вступила на навчання три роки тому, коли проходив перший набір на дану спеціальність).

Вітаємо переможців і їхніх наставників. Нових Вам перемог!

Студенти ННМІ у Вищій державній професійній школі в м. Холмі (Польща)

 

 7-8 листопада 2019р. викладачі та студенти навчально-наукового механічного інституту НУВГП відвідали Вищу державну професійну школу у Холмі (Польща). 
Студентів та викладачів ознайомили Вищою державною професійною школою у Холмі, зокрема, з найновішим корпусом із сучасними лабораторіями та провели ряд лабораторних робіт для студентів.
Під час візиту відбулася зустріч з проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, на якій було обговорено перспективи подальшої співпраці.
Працівниками відділу закордонної співпраці ВДПШ у Холмі була проведена екскурсія містом та показані найбільші пам’ятки.
Всім учасникам дуже сподобалась поїздка та залишились хороші враження про Вищу державну професійну школу у Холмі.

Під час спілкування з НПП обговорили можливість виконання спільних наукових досліджень як викладачами ВНЗ так й студентами.

 
Програми стажуваннь в країнах європи, що відкривають нові можливості
10 жовтня представники Української асоціації молодих фермерів провели презентацію щодо можливостей програм їхньої організації студентам НУВГП.
За сприяння представників Центру міжнародного співробітництва та освіти, зокрема начальника відділу міжнародних зв'язків Бадинського Леоніда Олексійовича та провідного фахівця з міжнародного співробітництва Власюк Галини Миколаївни, відбулись презентації для студентів навчально-наукового механічного інституту. щодо програм стажування за кордоном.
Директор УАМФ Дмитро Мічурін розповів для студентів НУВГП про нові можливості й здобуття неоціненного досвіду стажування за кордоном.
У рамках угод, укладених із Національним університетом водного господарства та природокористування, асоціація пропонує професійні практики й стажування у країнах Європи, серед яких Німеччина, Фінляндія, Данія, Норвегія, Швеція, Австрія (стажування в Австрії може тривати від трьох до вісімнадцяти місяців). Основні напрямки стажування: сільське господарство, переробна промисловість, лісове господарство, ландшафт та благоустрій територій, будівництво. На цей час існує 13 програм, у яких уже можна брати участь. 
 
Делегація з Люблінської Політехніки
 
10-12 квітня 2019 року Національний університет водного господарства та природокористування гостинно приймав делегацію з ДУ «Люблінська Політехніка», яка прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ».
Делегація з Люблінської Політехніки у складі Агнешки Клюска - заступник Канцлера, Анни Рудавської - д.т.н., проф., заступник декана з промоції та загальних питань, механічний факультет та Антона Блажеєва – фахівець Центру Східного Партнерства зустрілася з проректорами та директорами навчально-наукових інститутів НУВГП, де було обговорення європейських програм навчання з можливістю отримання подвійного диплому та обміну з метою ефективної співпраці між ЗВО-партнерами.
Також керівництво обох університетів домовилося про можливість проходження ознайомчої практики для студентів у місті Люблін.
 
Проведення лабораторних робіт для студентів у Вищій державній професійній школі у Холмі

12-13 листопада 2020 року викладачі та студенти навчально-наукового механічного інституту НУВГП відвідали Вищу державну професійну школу у Холмі (Польща). Працівниками відділу закордонної співпраці ВДПШ у Холмі була проведена екскурсія містом та показані найбільші пам’ятки.
Студентів та викладачів ознайомили Вищою державною професійною школою у Холмі, зокрема, з найновішим корпусом із сучасними лабораторіями та провели ряд лабораторних робіт для студентів.
Під час візиту відбулася зустріч з проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, на якій було обговорено перспективи подальшої співпраці.

Проведено робочу  зустріч  між викладачами та обговорено тематику конкурсних робіт та можливості їхнього виконання на базі двох навчальних закладів. Від Польської сторони відповідальною особою призначено Яцека Цимермана, від НУВГП проф. каф. Будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Налобіну О.О.
Всім учасникам дуже сподобалась поїздка та залишились хороші враження про Вищу державну професійну школу у Холмі. 

  Візит до Люблінської Політехніки.

Викладачі навчально-наукового механічного інституту із робочим візитом 29 листопада 2017 року відвідали провідні ВНЗ Польщі – Люблінську Політехніку та Вищу професійну державну школу в Хелмi.
Метою поїздки було узгодження навчальних планів за різними спеціальностями підготовки студенів у ННМІ для започаткування спільних подвійних дипломів між двома вишами. Таке партнерство дозволить покращити якість навчання в Україні та залучити у навчальний процес як провідних фахівців, так і дозволить нашим студентам працювати у кращих лабораторних умовах на сучасній інноваційній базі Люблінської Політехніки та Вищої професійної державної школи в Хелмi.
Паралельно розглядалась можливість для активізації мобільності студентів з одного боку, а з іншого - щодо проходження навчальних виробничих практик, участі у спільних проектах, програмах. До речі, остання пропозиція стосується і викладачів – польські партнери щиро зацікавлені у спільних грантових програмах.
В цілому, Люблінська Політехніка надає всіляке сприяння нашим студентам у додаткових мовних курсах, гнучкій системі оплати за навчання, перезарахуванні навчальних дисциплін, які були складені в Україні, наданні кімнат для проживання у студентських гуртожитках і т.д.
Декан механічного факультету Люблінської Політехніки запропонував для наших викладачів низку перспективних програм для подальшої наукової співпраці та окреслив найперспективніші спецальності навчання для наших студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів навчання.
 
 Студенти механічного інституту проходять практику в Політехніці Свентокшиській м. Кельце
В рамках програми CEEPUS з 9 по 22 вересня 2016 року студенти та викладачі навчально-наукового механічного інституту НУВГП  проходили стажування в Політехніці Свєнтокшиській (Kielce University of Technology м. Кельце, Польща).
Стажування проходило під керівництвом Krzysztofа Stepienа, який дав можливість кожен день практики проходити в різних наукових і навчальних лабораторіях, де було вивчено будову та роботу найсучаснішого обладнання.
В програмі перебування відбулося знайомство з Науковою бібліотекою університету, екскурсія по навчальних корпусах на території університету.
В другій половині дня студенти мали можливість відвідати визначні та історичні місця міста Кельце.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2025 Національний університет водного господарства та природокористування