ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

02.06.2023 року студенти спеціальності 275 "Транспортні технології"  Завацький Віталій та Сохбет Худайбердієв взяли участь у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який проходить на базі Кременчуцького національного університету проходить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Він відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Цього року у конкурсі беруть участь представники 30-ти країн – Австрії, Великобританії, Німеччини, Норвегії, США, Франції, Швейцарії тощо. На конкурс подано 598 наукових робіт, до нього долучилися 1021 студент із 144 закладів вищої освіти.

Вітаємо студентів-переможців з отриманням диплома ІІІ ступеня та подальшої плідної праці у дослідженнях, бажання розвиватись і творити для себе, інших, для процвітання України!