Кафедра українознавства Національного університету водного господарства та природокористування – одна з перших українознавчих кафедр у вітчизняних вищих технічних навчальних закладах, яку було створено в період становлення Української суверенної держави.
Кафедра менеджменту та публічного врядування ННІЕМ до Дня науки розпочинає серію круглих столів:
Культура — це пульс нації. Адже культура — це про традиції та сенси, а також готовність працювати з сучасними викликами. Як зазначив французький філософ Жак Марітен, «філософія змушує згадати про вищу користь тих речей, які стосуються не засобів, а мети». Бути студентом-культурологом — це жити культурою, досліджувати минуле, творити сучасне і прокладати шлях у майбутнє.
Студенти-культурологи ІІ курсу, освітньої програми "Креативна та цифрова культура» кафедри філософії та культурології НУВГП, пройшли виробничу "Івент-практику" на базі Рівненського обласного центру народної творчості.
Кафедру суспільних дисциплін як окремий структурний підрозділ Національного університету водного господарства та природокористування було створено у квітні 2013 року відповідно до рішення вченої ради та наказу ректора університету. Першим завідувачем кафедри було призначено доктора педагогічних наук Пелеха Ю. В. З 2016 до 2024 рр. кафедру очолював доктор педагогічних наук, професор Олексін Ю. П.
Сьогодні знайомимося з історією кафедри філософії та культурології. Кафедру філософії НУВГП створено 1968 року у складі 11 викладачів, з них 4 кандидати наук.
Інноваційний підрозділ інжинірингова лабораторія "Ноосфера"
Проєкт Національного фонду досліджень України
Науковий парк "Інноваційні технології Рівненщини"
Проєкт енергоефективності "Вища освіта"
INTERADIS
Європейський корпус солідарності Salto
Школа лідерства
Відкритий шкільний університет