Технології захисту навколишнього середовища (другий рівень)

Environmental protection technologies (second level)

Програма пропонує комплексний підхід до вивчення питань у галузі виробництва та технології через теоретичне та практичне навчання. Програма формує у здобувачів вищої освіти комплекс знань, умінь та навичок у галузі. Метою програми є підготовка професіоналів, здатних вирішувати складні задачі захисту навколишнього середовища, що характеризуються невизначеністю умов та вимог, направлені на  зменшення рівня антропогенного впливу на природне середовище, розробки ефективних природоохоронних заходів, забезпечення екологічної безпеки та сталого розвитку регіонів.

Акцент робиться на здобутті концептуальних наукових знань та практичних умінь і навичок технологій захисту навколишнього середовища при вирішення складних екологічних проблем, забезпеченні екологічної безпеки регіонів з врахуванням існуючих стратегій сталого розвитку, ефективного та раціонального використання природних ресурсів в умовах швидкої трансформації природного середовища.

Фахівець підготовлений до роботи в таких галузях: дослідження й експериментальні розробки у сфері природничих і технічних наук (дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій, інших природничих і технічних наук); інша професійна, наукова та технічна діяльність (консультування з питань безпеки, у сфері навколишнього середовища, з інших технічних питань); професійна діяльність в галузях технологій захисту навколишнього середовища та природоохоронної сфери, інженерно-технологічної діяльності на промислових підприємствах; сільське господарство; діяльність у сферах архітектури та інжинірингу; надання послуг технічного консультування; у вищих навчальних закладах, в проектних установах та науково-дослідних інститутах і лабораторіях, у природозахисних організаціях органів державної влади та інспекційної діяльності з техногенного та екологічного нагляду.