Відновлення порушених водних екосистем (ТЗмаг)

Renewal of disturbed aquatic ecosystems

Дисципліна «Відновлення порушених водних екосистем» є однією із складових у ході підготовки фахівців із спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». Дисципліна має на меті формування навичок в оцінці стану водних екосистем малих річок країни та розробці рекомендацій щодо оздоровлення й відновлення порушених річкових екотопів. Студенти знайомляться з методологією оцінки водних екосистем порушених діяльністю людини та розробці заходів з відновлення. Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності сучасних методів і правил проведення експертної оцінки об’єктів екологічної експертизи, що забезпечує формування фундаментальних базових екологічних знань, основ екологічного мислення професійного фахівця, здатного формувати масову екологічну свідомість населення.