Утилізація відходів виробництва і споживання (ТЗмаг)

Utilization of waste from production and consumption

Утилізація відходів стає все більш важливою складовою глобальної боротьби зі зміною клімату та розвитком сталої економіки. Метою навчальної дисципліни «Утилізація відходів виробництва і споживання» є опанування студентами науково-практичних основ запровадження цілісного проблемно-орієнтованого підходу до ресурсозберігаючого поводження з відходами у контексті соціо-, еколого-економічних ефектів. Цілі вивчення дисципліни - набуття теоретичних знань та практичних навичок у контролі ”життєвого циклу” відходів, орієнтація в існуючих і перспективних технологіях утилізації промислових та комунальних відходів, знання нормативно-правової бази поводження з відходами, набуття умінь ухвалювати правильні рішення при управлінні та поводженні  з відходами.