Відкриття нового студентського простору

21 березня відбулось відкриття нового студентського простору в Національному університеті водного господарства та природокористування, а саме в світлиці першого гуртожитку. Відтепер наші студенти, а також інша прогресивна молодь Рівного зможе проводити час з більшою користю.

Локація облаштована завдяки організації Червоного Хреста України і підтримки донорів Німецького Червоного Хреста в рамках гранту програми #BraVo. Товариство забезпечило меблі, столи для настільних футболу та тенісу, техніку для переглядів відео й проведення заходів та багато іншого. Протягом заходу відбулось знайомство наших студентів із представниками та працівниками організації. Студенти також пройшли опитування щодо заходів, які їм було би цікаво відвідувати, адже простір призначений не лише для ігор та відпочинку, там також відбуватимуться воркшопи, семінари, тренінги на різні цікаві тематики. Основними завдання центру є відволікти молодь від жаху сьогодення, сприяти їх живому спілкуванню, розвивати культуру благодійності та волонтерства, прищеплювати звичку допомоги потребуючим.  Двері центру відкриті не лише для студентів НУВГП, а й для всіх охочих.

Відділ зв'язків з громадськістю

Більше фото в Facebook

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою