Студвесна-2024

Гала-концертом, після чотирирічної перерви, завершився щорічний фестиваль студентської творчості НУВГП «Студвесна», який вже понад 40 років відбувається в нашому університеті й дає можливість студентам продемонструвати свої вміння і таланти співаків, танцюристів, читців та музикантів.

Саме на заключному концерті глядачі отримали змогу ще раз переглянути кращі номери художніх програм творчих колективів університету та студентів навчально-наукових інститутів.

Компетентне журі оцінювало творчі номери учасників у складі: голова журі: директор центру розвитку студентства, переможниця фестивалю «Студентська весна - 2019» Катерина Приндюк, члени журі: керівник студентського театру естрадних мініатюр «Шатун» Наталія Якубенко, директор центру розвитку партнерства, переможець фестивалю «Студентська весна - 2019» Павло Шевчук, провідний фахівець центру розвитку студентства Оксана Лохвич та переможниця конкурсу «Краса незламності - 2023» в номінації «Краса творчості» Кароліна Каграманян.

У підсумку, дипломи у різних номінаціях розподілилися наступним чином: у номінації «Вокальний ансамбль» диплом першого ступеня отримав ННІЕМ, диплом ІІ ступеня – ННІКІТІ, диплом І ступеня у номінації «Соліст-вокаліст» здобула Дарина Фурманчук (ННІЕМ), диплом ІІ ступеня – Анастасія Опанасенко (ННІКІТІ), диплом ІІІ ступеня – Крістіна Побережна (ННІОЗ), у номінації «Авторська пісня» диплом І ступеня – Петро Антонюк (ННМЕ), у номінації «Соліст-інструменталіст» диплом І ступеня – Дмитро Гаврилюк (ННМІ), диплом ІІ ступеня – Дарина Ярмоченко (ННІП), диплом І ступеня у номінації «Вокальне мистецтво» – дует ННІКІТІ, диплом ІІ ступеня у ННІЕМ, диплом ІІІ ступеня – ННІКІТІ, диплом І ступеня у номінації «Сучасна хореографія» – Катерина Велесик (ННІЕМ), диплом І ступеня у номінації «Народна хореографія» – Анна Єрьоміна (ННІМІ), диплом І ступеня «Спортивна хореографія» – Володимир Оніщук (ННІМІ), диплом І ступеня в номінації «Студентський театр мініатюр» – творчий колектив ННІЕМ, диплом ІІ ступеня – ННІЕАВГ, диплом ІІІ ступеня – ННМІ, диплом І ступеня в номінації «Художнє читання» – Світлана Борисюк (ННІЕМ), диплом ІІ ступеня – Валерія Рожкова (ННМІ), диплом ІІІ ступеня – Валерія Буслаєва (ННІП), диплом І ступеня в номінації «Авторська поезія» – Катерина Остапіна (ННМІ), диплом ІІ ступеня – Олександра Тарара (ННІЕМ), диплом ІІІ ступеня – Евеліна Одноколова (ННІОЗ), диплом І ступеня в номінації «Стендап» – Ілля Буняк, диплом ІІ ступеня – Марко Замелюк (ННМІ), диплом І ступеня в номінації «Літературно-музична композиція» – колектив ННІЕМ, диплом ІІ ступеня – ННІП, диплом І ступеня в номінації «Кіномистецтво» – ННІЕМ, диплом І ступеня в номінації «Оригінальний жанр» – Роман Гоч (ННМІ), диплом ІІ ступеня – Анна Криницька (ННІЕМ) та Олексій Соловей (ННІЕМ), диплом ІІІ ступеня – Владислав Фугель (ННІЕМ). А найактивніші учасники фестивалю отримали Подяки за високу сценічну культуру та майстерність.

Також, варто відзначити що колективну перемогу у фестивалі і диплом І ступеня здобув творчий колектив навчально-наукового механічного інституту, ІІ ступеня – навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, а ІІІ ступеня – навчально-наукового інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії.

Проректор з науково-педагогічної роботи, розвитку та комунікацій Андрій Подлевський нагородив переможців і учасників фестивалю та побажав і надалі зберігати в собі таку енергію, натхнення та творче бажання для участі у наступних заходах.Найкращі номери фестивалю отримали цінні подарунки від університету та спонсорів: Love is travel, Farmasi, Квест-кімнати Underground, Barber king, Volokhov photo, Craft Sushi and Pizza та пейнтбольного клубу «Отаман».

І головне – зібрані благодійні кошти на усіх концертах  та кошти з аукціону, де був проданий сертифікат на масаж за 2000 грн., будуть передані на допомогу Збройним Силам України.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою