Статистична інформація згідно з базою даних SCOPUS

У наукометричній базі даних Scopus в профілі Національного університету водного господарства та природокористування станом на 03.02.2022 р. кількість проіндексованих праць за 2020 рік складає 168 шт., за 2021 рік – 188 шт., за 2022 рік – 131 шт.

На даний момент h-індекс НУВГП дорівнює 29. Серед 29 найбільш цитованих наукових публікацій 16 належать колективу під керівництвом проф. Міщук Г.Ю., 7 – науковому колективу під керівництвом професорів Маланчука З.Р. та Маланчука Є.З., 3 –  колективу під керівництвом проф. Дворкіна Л.Й., по 1 високоцитованій публікації у співавторстві мають у своєму науковому доробку доц. Залеський І.І., доц. Чухарєв С.М., доц. Жуковський В.В.

За загальною кількістю наукових праць, опублікованих протягом періоду наукової діяльності, рейтинг науковців НУВГП виглядає наступним чином:

1. Слюсарчук Василь Юхимович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри вищої математики – 99 публікацій.
  2. Дворкін Леонід Йосипович, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства – 59 публікацій.
  3. Бомба Андрій Ярославович, д.т.н., професор, професор кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики – 54 публікації.
  4. Савіна Наталія Борисівна, д.е.н., професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків – 52 публікації.
  5. Мороз Микола Володимирович, д.х.н., професор, в.о. завідувача кафедри хімії та фізики – 51 публікація.
  6. Григус Ігор Михайлович, д.мед.н., професор, директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я – 45 публікацій.
  7. Трач Володимир Мирославович, д.т.н., професор, завідувач кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки – 43 публікації.
  8. Сафоник Андрій Петрович, д.т.н., професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій – 39 публікацій.
  9. Никонюк Євген Сергійович, к.ф.-м.н., доцент, доцент кафедри хімії та фізики (в минулому) – 38 публікацій.
  10. Білан Світлана Анатоліївна, к.е.н., доцент, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва – 34 публікації.

За особистим індексом Гірша рейтинг науковців НУВГП виглядає наступним чином:

1. Міщук Галина Юріївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва – h-index=18.
  2. Маланчук Євгеній Зіновійович, д.т.н., професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій – h-index=15.
  3. Маланчук Зіновій Романович, д.т.н., професор, професор кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти – h-index=15.
  4. Білан Світлана Анатоліївна, к.е.н., доцент, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва – h-index=12.
  5. Мороз Микола Володимирович, д.х.н., професор, в.о. завідувача кафедри хімії та фізики – h-index=11.
  6. Корнієнко Валерій Ярославович, д.т.н., професор, завідувач кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин – h-index=10.
  7. Акімова Людмила Миколаївна, д.н.держ.упр., доцент, професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва – h-index=9.
  8. Бомба Андрій Ярославович, д.т.н., професор, професор кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики – h-index=9.
  9. Григус Ігор Михайлович, д.м.н., професор, директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я – h-index=9.
  10. Мошинський Віктор Степанович, д.с.-г.н., професор, ректор НУВГП – h-index=9.

Відповідно до статистичної інформації зі Scopus найбільший вклад у формування показників НУВГП за кількістю опублікованих наукових праць за 2020-2022 рр. зробили наступні науковці, що працюють за основним місцем роботи в університеті:

1. Григус Ігор Михайлович, д.мед.н., професор, директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я – 29 публікацій.
  2. Савіна Наталія Борисівна, д.е.н., професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків – 24 публікації.
  3. Дворкін Леонід Йосипович, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства – 20 публікацій.
  4. Жуковська Наталія Володимирівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики – 19 публікацій.
  5. Жуковський Віктор Володимирович, к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики – 18 публікацій.
  6. Сафоник Андрій Петрович, д.т.н., професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій – 17 публікацій.
  7. Слюсарчук Василь Юхимович, д.ф.-м.н., професор, професор кафедри вищої математики – 17 публікацій.
  8. Акімова Людмила Миколаївна, д.н.держ.упр., доцент, професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва – 14 публікацій.
  9. Міщук Галина Юріївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва – 14 публікацій.
  10. Рокочинський Анатолій Миколайович, д.т.н., професор, професор кафедри водної інженерії та водних технолій – 12 публікацій.

Щоб допомогти науковцям у пошуку журналів для опублікування результатів наукових досліджень, науково-дослідною частиною НУВГП розроблено короткий довідник «Як швидко знайти журнал в Scopus та/або перевірити на цитованість?».

Крім того, анонсуємо проведення чергової міжнародної конференції «Modeling, control and information technology» (https://itconf.nuwm.edu.ua/),  матеріали якої заплановано подати для індексації в наукометричній базі даних Scopus. Наполегливо рекомендуємо взяти участь в означеній конференції. У разі виникнення запитань просимо контактувати із Сафоником Андрієм Петровичем, д.т.н., професором, професором кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Науково-дослідна частина

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою