Щасливого Різдва та переможного Нового року

Шановна університетська спільното!

Ось і минув ще один рік – рік боротьби за незалежність, волю та свободу. Ми  прийняли те, що треба жити далі та працювати у цих складних умовах. Протягом другого року війни ми навчилися швидко будувати для себе стратегію поведінки при зміні зовнішніх обставин, стали  адаптивними, обізнаними у військовій справі, згуртованими.

Саме завдяки злагодженій роботі університетської спільноти НУВГП забезпечує високий рівень підготовки фахівців, примножуючи наукові здобутки наших вчених. Ми продовжуємо боронити Батьківщину і волонтерити, вчитися і навчати, не зважаючи на виклики війни. Ми єдині як ніколи. Щиро дякую кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові університету за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадянську позицію. Дякую тим, хто боронить наше небо та наші кордони, ліквідовує наслідки ворожих атак.

Не маю права не згадати усіх загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну, за майбутнє дітей. Серед полеглих чимало наших випускників, студентів, працівників.

Тож нехай новий 2024 рік здійснить бажання кожного пересічного громадянина України – від малого до великого – принесе нам Перемогу! Ми віримо, що вистоїмо, адже  живемо на своїй землі.

Ми – сильні! Ми – єдині! Ми переможемо! З Різдвом Христовим, з Новим роком!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою