Першість НУВГП з баскетболу

З 24 по 31 жовтня 2023 року у спортивному корпусі університету проходили змагання першості НУВГП з баскетболу, в залік ХХV Спартакіади НУВГП.

Після ігор у групах до фінальної четвірки потрапили команди навчально- наукових інститутів охорони здоров’я, будівництва та архітектури, економіки та менеджменту й ННІАКОТ. У першому півфіналі команда ННІАКОТ  з різницею у 3 очки перемогла команду ННІЕМ (79-76). У другому півфіналі ННІБА поступилася команді ННОЗ з рахунком 73-65.

3 місце посіла команда ННІБА, яка з рахунком 60-51 обіграла команду ННІЕМ.

Гра за 1 місце виявилася досить напруженою – у другій половині гри лідер змінювався 15 разів. І тільки на останніх секундах команда ННІОЗ змогла вирвати перемогу у команди ННІАКОТ (56-54) і вдруге поспіль стала чемпіоном НУВГП з баскетболу.