Міжнародна конференція з питань сталого майбутнього

24 травня 2023 року у м. Рівне на базі Національного університету водного господарства та природокористування проводилась в складі міжнародної наукової конференції “The International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters” (ICSF2023) секція “Water Management and Environmental Engineering Workshop”(WaterManEnvE-WS'2023). Зважаючи на значні обмеження, пов’язані з війною в Україні захід проводився он-лайн з використанням платформи Zoom.

Про ICSF. Міжнародна конференція з питань сталого майбутнього: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання (ICSF) - це рецензована міжнародна конференція, яка є головним міждисциплінарним форумом для соціологів, учених-біологів, інженерів і практиків, щоб представити свої останні результати досліджень. ідеї, розробки і застосування.

ICSF вносить вклад в усі аспекти сталого розвитку, зосереджуючи увагу на перетині стійкості, навколишнього середовища і технологій, а також на їх більш широких наслідки для корпорацій, уряду, освітніх установ, регіонів і суспільства як в даний час, так і в майбутньому.

В цьому році в НУВГП, вже втретє, проводився в складі цієї конференції “Water Management and Environmental Engineering Workshop”(WaterManEnvE-WS'2023) – спеціалізована секція з управління водними ресурсами та водної інженерії. Chairs: Serhii Chukharev and Serhii Klimov.

Тематика конференції:

• Управління та використання водних ресурсів
  • Моніторинг водних ресурсів
  • Зрошення та осушення
  • Водопідготовка та водопостачання
  • Гідротехніка та гідравліка
  • Гідроенергетика та ін.

Безпосередньо в секції WaterManEnvE-WS'2023 прийняли участь представники 6 університетів:

• Kyiv National University of Construction and Architecture
  • Zhytomyr Polytechnic State University
  • Dnipro State Agrarian and Economic University
  • National University of Water and Environmental Engineering
  • M. Beketova National University of Urban Economy in Kharkiv
  • National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine

Більш повна інформація про конференцію розміщена на сайті “Water Management and Environmental Engineering Workshop"- https://sites.google.com/nuwm.edu.ua/watermanenve-ws2023/

Прийняті статті англійською мовою будуть опубліковані як випуск  IOP Conference Series: Earth and Environmental Science (online ISSN: 1755-1315 / publisher: IOP Publishing) через два місяці після конференції.

Запрошуємо вас взяти участь у конференції наступного року і сподіваємося на плідну співпрацю.

Сергій КЛІМОВ,
кафедра гідроінформатики

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою