Літня школа Фордгемського університету в НУВГП

З 4 по 17 серпня 2024 року Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) прийняв делегацію з Фордгемського університету (Нью-Йорк, США) для проведення спільної Літньої школи. Цей захід є важливою подією в межах розширення міжнародного співробітництва та зміцнення академічних зв'язків між нашими університетами.

Літня школа мала на меті об’єднати студентів, викладачів та практиків для спільної роботи над інноваційними проєктами в галузі телемедицини та електронної медичної документації. Протягом двох тижнів учасники мали можливість опанувати новітні підходи та технології, які використовуються у світовій медичній практиці.

Протягом Літньої школи відбувалися щоденні лекції, майстер-класи та групові проєктні роботи під керівництвом провідних експертів з Фордгемського університету. Серед менторів:

• Джон Джей Челсом, директор програми «Прикладна медична інформатика» Фордгемського університету;
  • Закарі Таггарт Хендс, студент-магістр програми «Прикладна медична інформатика»;
  • Адам Реттер, генеральний директор компанії «Evolved Binary Limited» та ментор програм з телемедицини;
  • Дженніфер Рамірез-Бетанкур, консультант компанії «Seven Informatics Limited» і ментор програм з телемедицини.
  • Джей Ейч Челсом, студент факультету міжнародних відносин.

Ці висококваліфіковані фахівці проводили лекції та керували груповими проєктами за двома сертифікаційними програмами:

1. Інтеграція електронної системи охорони здоров’я та телемедицини (05.08.2024 – 09.08.2024)
  2. Розробка автоматизованих моделей електронного медичного документообігу (12.08.2024 – 16.08.2024)

Кожен учасник отримав можливість долучитися до роботи над реальними проектами, що спрямовані на вирішення актуальних питань у галузі охорони здоров’я. Важливим етапом Літньої школи було проміжне оцінювання результатів проєктів (7 та 14 серпня), а також фінальне оцінювання та урочисте вручення сертифікатів (9 та 16 серпня).

Ця Літня школа стала вагомим кроком у розвитку міжнародного академічного співробітництва та підготовки нової генерації спеціалістів у галузі медичної інформатики. Завдяки цьому заходу студенти НУВГП змогли розширити свої знання та набратися досвіду, який стане основою для їхнього подальшого професійного зростання.

Ми щиро вітаємо наших гостей з Фордгемського університету та дякуємо їм за можливість поділитися досвідом і знаннями. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та реалізацію нових спільних проєктів.

Більше фото в Facebook

Галина ВЛАСЮК,
центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua