Кароліна Каграманян – Краса Незламності НУВГП

30 травня в актовій залі НУВГП відбувся фінал проєкту «Краса незламності 2023». Із  20 дівчат, які зареєструвалися, за перемогу вирішили поборотися 12 найсміливіших. Конкурс цьогоріч змінив не лише назву, але й концепцію.

Впродовж трьох місяців дівчата не лише ходили на репетиції. Вони брали участь у майстер-класах, спілкувалися з партнерами; проводили благодійні зустрічі. Найяскравішою подією став благодійний ярмарок, для якого дівчата виготовили чималу кількість виробів, а кошти  з її продажу - 12 тисяч гривень - передали на потреби ЗСУ .

У фіналі звичні номінації  зазвучали по-новому:  Краса незламності, Краса мудрості, Краса щирості, Краса творчості, Краса глядацьких симпатій…

Трьома переможницями стали:

Переможниця 1-го ступеня з присвоєнням титулу Краса незламності - Кароліна Каграманян.

Переможниця 2-го ступеня з присвоєнням титулу Краса мудрості - Анастасія Добринська.

Переможниця 3-го ступеня з присвоєнням титулу Краса щирості - Анастасія Мігаль.

Краса глядацьких симпатій - Оксана Лохвич.

Метою конкурсу було розказати та показати, що жінка – це не лише приваблива зовнішність, а  насамперед  багатогранна особистість, яка своєю впевненістю та наполегливістю надихає та мотивує.

Варто зауважити, що виходу у вечірніх сукнях не було. Організатори створили  для дівчат цікавий образ мавки, уособлення світла та щирості, адже сьогодні це надзвичайно важливо в нашому житті  - крізь призму яскравих кольорів побачити щось надзвичайне.

Кошти з усіх проданих квитків будуть передані на потреби ЗСУ.

Під час заходу вдалося зібрати - 10 000 тисяч гривень, які будуть передані 80-тій десантно-штурмовій бригаді на придбання тепловізора.

Катерина ПРИНДЮК,
центр розвитку студентства

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою