Використовуючи інформацію з відкритих джерел (дані Інформаційної служби ЄС – Community Research and Development Information Service (CORDIS), EACEA Projects Results Platform, МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України) Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» визначив рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році.
НУВГП посів 20-у сходинку серед ЗВО за результатами участі в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році.
Рейтинг RК для окремо взятого ЗВО обраховувався за сумарною формулою шести коефіцієнтів. Зокрема: коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсі HORIZON Europe з ваговим коефіцієнтом 0,3; коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсі Erasmus KA2 з ваговим коефіцієнтом 0,2; коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсах Національного фонду досліджень України з ваговим коефіцієнтом 0,2; коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів за держаним замовленням з ваговим коефіцієнтом 0,15; коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів молодих вчених з ваговим коефіцієнтом 0,1, та коефіцієнта кількості проєктів, виграних на конкурсі білатеральних проєктів з ваговим коефіцієнтом 0,05. Визначаються усі показники як сумарна кількість виграних в поточному році проєктів, приведена до одиничного базису.
Тож далі наведено кількісні показники та коефіцієнти НУВГП у рейтингу: конкурс Еразмус +К2 – 2, конкурси за державним замовленням – 2; конкурси проєктів молодих вчених – 2, кількість проєктів – 4, кількість видів конкурсів, виграних ЗВО – 3, Кка2 – 0,13, Кдз – 0,50; Кмв – 0,22; кількісне значення рейтингу – 0,122.
До слова, окрім вищезгаданого рейтингу, Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» проводить і низку інших досліджень активностей українських закладів вищої освіти: рейтинг університетів України «Топ-200 Україна», World Universities Web Ranking, рейтинг акредитацій освітніх програм ЗВО України , участь ЗВО у спільних конкурсах науково-дослідних робіт у рамках двосторонніх міжурядових програм науково-технічної співпраці та інші.
Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...