Управління та планування будівництва

Management and planning of construction

Предметом вивчення навчальної дисципліни є формування теоретичних знань та практичних навичок з виробничого планування та проектування поточної організації будівництва, проектування будівельних генеральних планів, організації комплексного забезпечення конструкціями і матеріалами. Складовою частиною циклу фундаментальних дисциплін для підготовки студентів за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія, водні технології» є дисципліна «Організація та технологія будівельних робіт». Вивчення курсу передбачає наявність систематичних та ґрунтовних знань із суміжних курсів – «Виробнича база будівництва», «Організація та технологія водогосподарського будівництва», цілеспрямованої роботи над вивченням спеціальної літератури, активної роботи на лекціях, практичних заняттях, самостійної роботи та виконання поставлених задач. Вимоги до знань та умінь визначаються галузевими стандартами вищої освіти України.