Управління режимами роботи гідротехнічних споруд та ГЕО

Control of operation regimes of hydraulic structures and hydropower projects

Практика експлуатації гідротехнічних споруд та гідроенергетичних об’єктів засвідчує, що ефективність об’єктів нерозривно пов’язана із ефективністю його управління. Особливе значення для забезпечення ефективного управління має оперативність прийняття рішень в залежності від ситуації, що складається на об’єкті, та поставлених задач експлуатації. Дисципліна «Управління режимами роботи гідротехнічних споруд та гідроенергетичних об’єктів» ознайомлює студентів з сучасними методами теорії оптимальних рішень, аналізу та кількісної оцінки ризику в гідроенергетиці та гідротехнічному будівництві, прийняття рішень в умовах невизначеності та ризику з врахуванням особливостей проектування, будівництва та експлуатації гідроспоруд та гідроенергетичних об’єктів.