40 позиція в рейтингу Scopus

Днями в Україні опублікували свіжий рейтинг закладів вищої освіти за показниками Scopus. Національний університет водного господарства та природокористування посів 40 місце, що на 6 позицій вище, ніж минулого року.

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

Рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Показники нашого університету – це 1087 публікацій, 5067 цитувань. Індекс Гірша склав 30, що на 5 більше  порівняно з показником минулого року.

Позиції нашого університету щорічно зміцнюються у всіх рейтингах, тож впевнено крокуємо до  вершин.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
за матеріалами сайту osvita.ua

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою