Публічна інформація

Тендери

Реконструкція системи гарячого водопостачання двох гуртожитків Національного університету водного господарства та природокористування в місті Рівному з встановленням ґрунтових теплових насосів Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП), надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів гранту, отриманого від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО)

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Реконструкція системи гарячого водопостачання двох гуртожитків Національного університету водного господарства та природокористування в місті Рівному з встановленням ґрунтових теплових насосів
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП), надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів гранту, отриманого від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), на оплату:

 • Детального проектування
 • Геотехнічних досліджень та проведення тесту на теплову реакцію (TRT) з використанням однієї свердловини відповідно до стандартів ЄС (наприклад ISO/DIS 17628)
 • Робіт із встановлення теплового насосу потужністю 90кВт (забезпечення гарячим водопостачанням гуртожитків №7 та №8). Передбачається виконання робіт «під ключ» (включаючи проектування, поставку, встановлення та введення обладнання в експлуатацію).
 • Робіт із встановлення баків-акумуляторів гарячої води (орієнтовною ємністю 12-15 м³, остаточно ємність баків визначити проектом)
 • Роботи з автоматизації технологічних процесів (включаючи керування через web-сервер)
 • Навчання викладачів та студентів університету правилам експлуатації ґрунтових теплових насосів

Тепловий насос буде встановлений у службових приміщеннях будівлі, розташованій між гуртожитками. Приведення приміщень даної будівлі в технічно справний стан – обов’язок Замовника.. Ґрунтові зонди будуть розташовані між двома гуртожитками. Передбачено 2 зони зондів (орієнтовна потужність кожної 45 кВт). Замовник запрошує Учасників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами гранту, націленого на:

 • Придбання проектних робіт
 • Постачання та встановлення системи ГВП з тепловим насосом, включаючи тест на теплову реакцію (TRT)
 • Демонтажні роботи
 • Загально будівельні роботи
 • Монтажні роботи
 • Благоустрій території
 • Тестування, пуск та введення обладнання в експлуатацію
 • Навчання персоналу Замовника та надання інструкцій з експлуатації та технічного обслуговування
 • Щоб бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:
 • Учасник тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох (3) років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 60%;
 • Учасник тендеру (кожен партнер по СПКА) не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;
 • Учасник тендеру успішно постачав подібне устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, два (2) подібних контракти за останні п’ять років, вартість яких становить принаймні 80% від ціни тендеру;
 • У випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника;
 • Учасник повинен надати докази того, що він буде представлений Агентом у країні Замовника, який здатний виконувати зобов'язання з обслуговування, ремонту та поставки запасних частин, передбачених Умовами контракту та вимогами Замовника, якщо Учасник не веде бізнес у країні Замовника.
 • Фінансування пов'язане з використанням фінських ресурсів, тобто кожен проект, який фінансується FUTF, повинен мати фінську складову у формі консультацій, поставок чи інвестицій. Учасник торгів повинен забезпечити, щоб рівень фінської складової становив щонайменше 30% від загальної вартості тендеру.

При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно розпочнуться в квітні 2020 року та триватимуть до листопада 2020 року.

У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документи будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

Всі тендерні пропозиції мають подаватись із забезпеченням пропозиції у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах.

Переможець тендеру має надати гарантію виконання від авторитетного банку, який є прийнятним для НЕФКО.

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані до 28 січня 2020 року об 11 год. 00 хв. за адресою: корпус 1, вул. Соборна,11, м. Рівне, Україна, 33028, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Передтендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектного об’єкту та обговорення технічних і процедурних питань відбудеться 09 січня 2020 року об 11 год. 00 хв. за адресою: корпус 1, вул. Соборна,11, м. Рівне, Україна, 33028.

Потенційні Учасники тендеру можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися з умовами тендеру та отримати тендерну документацію за адресою:
Пан Павло Самойлов
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП),
вул. Соборна,11, м. Рівне, Україна, 33028
Телефон: +38 067 238 59 98
Eл. пошта: mail@nuwm.edu.ua and p.l.samoilov@nuwm.edu.ua.

Дата: 13 грудня 2019 року