Кафедра Хімії та фізики

Адреса:  м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 53а, навчальний корпус №7, каб. 748, 786

  9-87, 8-71, 8-72, 7-23

  kaf-hf@nuwm.edu.ua

Назва дисципліниПрізвище, ім'я, по батькові викладачаРобоча
програма
Методичні вказівкиОпис дисциплін
Фізика 184 "Гірництво"Гаращенко В'ячеслав Іванович 

Фізика 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)"

Гаращенко В'ячеслав Іванович 

Фізика 275"Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" (скорочений термін навчання)

Гаращенко В'ячеслав Іванович

Фізика 145 "Гідроенергетики"Гаращенко В'ячеслав Іванович 

 

Фізика 144 "Теплоенергетики"Гаращенко В'ячеслав Іванович 

 

Фізика 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (скорочений термін навчання)Рибалко Андрій Володимирович

 

 

 

 

Фізика 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"Гаєвський Валерій Ростиславович 

 

Фізика 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"Мороз Микола Володимирович 

Фізика 274 "Автомобільний транспорт"

(скорочений термін навчання)

Гаращенко В'ячеслав Іванович

 

 

 
Фізика 133 "Галузеве машинобудування" (скорочений термін навчання)Гаєвський Валерій Ростиславович 

 

Фізика 103 "Науки про землю (Геологія)"

Гаєвський Валерій Ростиславович 

 

 

Фізика 194 "Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології"

Гаєвський Валерій Ростиславович 

 

Фізика 133 "Галузеве машинобудування"Гаєвський Валерій Ростиславович 

 

Фізика 208 "Агроінженерія"Гаращенко В'ячеслав Іванович 

Фізика 123 "Комп'ютерна інженерія" (скорочений термін навчання)

Лебедь Олександр Олександрович 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" (скорочений термін навчання)

Гаєвський Валерій Ростиславович

  

Фізика 121 "Інженерія програмного забезпечення (скорочений термін навчання)Мороз Микола Володимировичв розробці

 

в розробці

Фізика 121 “Інженерія програмного забезпечення”Мороз Микола Володимирович

 

 

 

Фізика 123 "Комп'ютерна інженерія"Мороз Микола Володимирович

 

Фізика 192 “Будівництво та цивільна інженерія”Мороз Микола Володимирович

 

 
Фізика 193 "Геодезія та землеустрій"Рибалко Андрій Володимирович 

 

Фізичні основи інформаційних систем 193 "Геодезія та землеустрій" (скорочений термін навчання)Лебедь Олександр Олександрович в розробці

Фізика з основами біофізики 201 "Агрономія"Лебедь Олександр Олександрович 

 

 

 

Біофізика 207 "Водні біоресурси та аквакультура"Лебедь Олександр Олександрович 

 

Фізика 101 "Екологія"

Лебедь Олександр Олександрович 

 

 

 

Фізика 183 "Технологія захисту навколишнього середовища"

Лебедь Олександр Олександрович 

 

 

 

Хімія 103 "Науки про землю" (Геологія)

 Мисіна Оксана Іванівна


 

Хімія 144 "Теплоенергетика"

Мисіна Оксана Іванівна

 




Хімія 145 "Гідроенергетика"

Мисіна Оксана Іванівна

 



Хімія 194 "Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології"

Мисіна Оксана Іванівна

 


Хімія 133 "Галузеве машинобудування"

 Буденкова Надія Марківна

 

 


 

Хімія 208 "Агроінженерія" (скорочений термін навчання)

Буденкова Надія Марківна

 

Хімія 192"Будівництво та цивільна інженерія"

 Корчик Наталія Михайлівна

 

 

 

 

 Хімія 263 "Цивільна безпека"

Корчик Наталія Михайлівна

Хімія 274 "Автомобільний транспорт"

Буденкова Надія Марківна

 

 

Хімія 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" Корчик Наталія Михайлівна

 


Хімія 275 "Транспортні технології" (на автомобільному транспорті)Буденкова Надія Марківна 

 

Хімія з основами біогеохімії 101 "Екологія"

 Мисіна Оксана Іванівна

 

 

 

 

 

 

Хімія з основами біогеохімії 183 "Технології захисту навколишнього середовища"

Мисіна Оксана Іванівна



Хімія (загальна та неорганічна) 201 "Агрономія"

 Мисіна Оксана Іванівна
 

 

Хімії 184 "Гірництво"Буденкова Надія Марківна 

 

Фізико-хімічні властивості гірничих порід 184 "Гірництво"Буденкова Надія Марківна 

 

Фізична та колоїдна хімія, фізико-хімічні методи аналізу 101 "Екологія"Буденкова Надія Марківна , Мисіна Оксана Іванівна

 

Хімія навколишнього середовища та санітарно-хімічний аналіз 183 "Технології захисту навколишнього середовища"Буденкова Надія Марківна 

 

 
Виробничі процеси та обладнання 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"Корчик Наталія Михайлівна  

 

 

 

Хімія (фізична та колоїдна) 201 "Агрономія"Мисіна Оксана Іванівна 

 

Гідрохімія водойм 207 "Водні біоресурси та аквакультура"Мисіна Оксана Іванівна 

 

Органічна та фізична хімія 192 "Будівництво та цивільна інженерія"Буденкова Надія Марківна 

 

Харчова хімія 241 "Готельно-ресторанна справа"Корчик Наталія Михайлівна  в розробців розробці
Основи геохімії та гідрохімії 103 "Науки про землю" (геологія)Мисіна Оксана Іванівна




Основи геохімії та гідрохімії 106 "Географія"Мисіна Оксана Іванівна

 


Кулінарне мистецтво 241 "Готельно-ресторанна справа"

Корчик Наталія Михайлівнав розробці

в розробці

в розробці

ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН ДО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ

Біохімія фізичних вправБуденкова Надія Марківна    
 ГідрофізикаГаєвський Валерій Ростиславович    

Основи радіаційної фізики

Лебедь Олександр Олександрович    
Основи гідрохімічних досліджень природних водоймМисіна Оксана Іванівна   
Напівпровідникові нанотехнології в сучасній електроніціМороз Микола Володимирович   
Основи електрохіміїКорчик Наталія Михайлівна    

Відповідальний за внесення інформації: Данилюк Тетяна Йосипівна                                                                                                                                              Інформація станом на 29.09.2020 р.