Sanitary control in fish farming. International standardization and certification of finished aquaculture products

Санітарний контроль в рибництві. Міжнародна стандартизація та сертифікація готової продукції аквакультури – полягає у вивченні студентами сучасних схем проведення ветеринарно-санітарної експертизи для оцінки якості риби, інших гідробіонтів, а також продукції з них. Міжнародні методи сертифікації в рибництві. Мета – полягає у вивченні студентами сучасних схем проведення ветеринарно-санітарної експертизи для оцінки якості риби, інших гідробіонтів, а також продукції з них. Міжнародні методи сертифікації в рибництві. Завдання навчальної дисципліни полягає у вивченні студентами схем оцінки якості риби, нерибних об’єктів та продукції з них. У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати: - загальні правила та норми щодо оцінки якості риби, продуктів з риби та нерибних; - міжнародні стандарти в галузі рибництва; - лабораторні методи дослідження риби, продукції з риби та нерибних об’єктів (фізико - хімічні, біохімічні, мікробіологічні, органолептичні ). вміти: - розробити, організувати і провести комплексну оцінку якості риби та риб¬них продуктів; - провести лабораторні дослідження риби, продукції з риби та нерибних об’єктів та дати експертний висновок. Теоретичні та практичні знання з дисципліни «Санітарний контроль в риб¬ництві. Міжнародна стандартизація та сертифікація готової продукції рибництва» дозволить майбутнім фахівцям - магістрам ефективно використовувати їх як у науковій, так і у практичній діяльності.