Засідання спецради 29 квітня 2021 р.

29 квітня 2021 р. (початок о 11:00) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.104.01 відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Поплавського Дмитра Михайловича на тему «Удосконалення методів розрахунку параметрів кноїдальних хвиль з врахуванням негідростатики у початковому перерізі та затухання хвиль по довжині» за спеціальністю 05.23.16 – гідравліка та інженерна гідрологія.

Науковий керівник: Рябенко Олександр Антонович доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин Національного університету водного господарства та природокористування.

Офіційні опоненти: Яхно Олег Михайлович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри прикладної гідроаеромеханіки та механотроніки Національного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Вовк Леся Іванівна, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри гідротехніки та водної інженерії Національного університету «Львівська політехніка».