Як написати мотиваційний лист для вступу?

Шановні абітурієнти!

Як відомо, цьогоріч для вступу до закладів вищої освіти необхідно написати мотиваційний лист. Нижче подаємо Вам приклад такого.

Шановний Вікторе Степановичу!

(або Шановний пане Вікторе! або Вельмишановний пане ректоре!)

Звертаюся до Вас з проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання до навчально-наукового інституту _______________________________________ за спеціальністю «__________________________________________________». Дозвольте викласти причини, що мотивують мене до навчання за вищезазначеною освітньою програмою у Вашому закладі вищої освіти.

Цього року я закінчив навчання у «Назва школи». Протягом навчання у школі цікавився різними професіями, однак найбільше мене зацікавила «Назва освітньої програми або назва спеціалізації». Я маю високі оцінки з «перелік предметів», які, на мою думку, є важливими для професії «Назва спеціалізації». Навчаючись у школі, за підтримки шкільної адміністрації, брав участь у різних шкільних заходах. Спільно з нашим учителем «з якого предмета» організував факультатив з «Назва факультативу» для учнів нашої школи. За роки навчання у школі намагався здобути якомога більше практичного досвіду у сфері «Назва спеціальності».

Впродовж останнього року я допомагав вирішувати проблеми шкільного навчання тим учням, яким давалися важко знання. Це був неймовірно цікавий та незабутній для мене досвід, який суттєво розширив мій світогляд і допоміг мені переконатися у правильності обраного мною шляху. Тому почав ознайомлюватися з інформацією на сайтах найбільш престижних університетів України, які здійснюють підготовку «Назва спеціалізації». Для цього переглянув їхні навчальні програми та дисципліни, які викладаються студентам, прочитав біографії викладачів кафедр у Вікіситеті. Ця кропітка робота допомогла мені зробити вибір на користь саме Вашого університету. Навчальна програма «НУВГП» побудована дуже цікаво та інформативно, велика кількість дисциплін стосується «Назва спеціалізації», яку б я дуже хотів вивчати. Як мені відомо, багато викладачів НУВГП мають практичний досвід роботи та співпрацюють з такими відомими підприємставами, куди найкращі студенти можуть бути скеровані для проходження практики. Переконаний, що це дозволить мені отримати не лише теоретичну підготовку, але й познайомитись з «Назва фаху» та стати справжнім фахівцем. Саме тому прагну вступити до Вашого університету, адже завдяки навчанню у мене відкриються широкі можливості і я готовий наполегливо навчатися, щоб їх реалізувати. Завершивши бакалаврат, я б хотів продовжити навчання у магістратурі на спеціалізації «Назва», яку цього року запроваджено у Вашому університеті.

Я розумію, що навчання у Вашому університеті вимагає відповідальності та значних зусиль, однак вважаю, що зможу протистояти будь-яким можливим проблемам та отримаю максимум знань і досвіду завдяки обраній освітній програмі. Впевнений, що не лише добре навчатимуся, але й стану гідним членом студентського товариства Вашого університету.

Дякую за увагу та присвячений час.
З повагою Петро Чорнобаїв

 


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

 

 

 

Коментарі (1)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
This comment was minimized by the moderator on the site

Привіт усім! Хочу поділитися своїми думками щодо цієї цікавої статті. Вона дійсно відкриває очі на важливість м'яких навичок у сучасному світі праці. Постійно змінюючийся ринок праці потребує від нас не лише технічних знань, але й здатності працювати в команді, спілкуватися та розвивати креативне мислення. Ця стаття підкреслює, що м'які навички, такі як емпатія, лідерство та співпраця, стають не менш важливими, ніж технічні вміння. Я особисто згоден з автором і вважаю, що вдосконалення...

Привіт усім! Хочу поділитися своїми думками щодо цієї цікавої статті. Вона дійсно відкриває очі на важливість м'яких навичок у сучасному світі праці. Постійно змінюючийся ринок праці потребує від нас не лише технічних знань, але й здатності працювати в команді, спілкуватися та розвивати креативне мислення. Ця стаття підкреслює, що м'які навички, такі як емпатія, лідерство та співпраця, стають не менш важливими, ніж технічні вміння. Я особисто згоден з автором і вважаю, що вдосконалення м'яких навичок є ключем до успіху у сучасному світі праці. Я також рекомендую заглянути на цей ресурс https://budni.robota.ua/recruiting/rol-soft-skills-u-2024-shho-privertaye-uvagu-robotodavtsiv-ta-yaki-navichki-potribno-vdoskonalyuvati, де можна дізнатися більше про те, як розвивати свої навички у 2024 році.

Детальніше
  Victor
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування