Абітурієнти з особливо небезпечних територій зможуть вступати до НУВГП за співбесідою

Абітурієнти з окупованих територій, та тих, де тривають бойові дії, мають можливість вступити до НУВГП за співбесідою. Це стосується тих хто зареєстрований в громадах цих територій незалежно від теперішнього місцезнаходження. На вступ можливо подати як результат національного мультипредметного тесту так і результат співбесіди на Ваш вибір.

Окрім того, таких абітурієнтів університет приймає в межах квоти-2, а це 10 % від максимального обсягу державного замовлення кожної спеціальності.

Отже, вступники на основі повної загальної середньої освіти мають:

1. Зареєструвати електронний кабінет вступника та завантажити необхідні документи за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/
  2. Подати до приймальної комісії навчального закладу документ, який підтверджує реєстрацію на особливо небезпечній території та інші документи (можливо в електронній формі надсиланням на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Прийом заяв триватиме з 11 липня (для заяв в паперовій формі) та з 29 липня (для заяв в електронній формі) до 18.00 8 серпня.
  3. Пройти в обраному навчальному закладі індивідуальну усну співбесіду чи творчий конкурс при вступі на бюджетні місця (за зверненням вступника співбесіда може бути проведена дистанційно). Індивідуальні усні співбесіди триватимуть з 11 липня по 16 серпня включно. Терміни реєстрації для участі у творчих конкурсах до 17 липня.
  4. Виконати вимоги для зарахування до навчального закладу.
  5. Розпочати навчання.
  6. Укласти договір про навчання буде можливо протягом трьох місяців після початку навчання.

Для вступників на основі молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра індивідуальна співбесіда передбачена тільки при вступі на контрактну форму навчання. Для вступу на бюджет потрібно подати результати ЗНО 2019-2021 років або національного мультипредметного тесту.

Терміни прийому заяв:

– з 29 липня до 18.00 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди;

– з 29 липня до 18.00 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту чи на основі сертифікатів ЗНО. Індивідуальні усні співбесіди проводитимуться з 9 по 16 серпня включно.

Для довідок з питань вступу можна звертатися за телефонами: (0362) 633-222,  (068) 477 83 66.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters