Вступай в Альянс Українських Університетів

Альянс Українських Університетів об’єднує шість провідних закладів вищої освіти України, серед засновників якого і Національний університет водного господарства та природокористування.

До нього, окрім нас, входять Український католицький університет, Національний університет імені Тараса Шевченка, Київська школа економіки, Національний технічний університет "Дніпровська Політехніка" та Сумський державний університет. Альянс створений з метою об'єднати академічну спільноту, місцеві громади та українське суспільство для вирішення нагальних викликів, зокрема пов'язаних із війною. Ми забезпечуємо платформу для співпраці між університетами, які спільно працюють над відновленням країни, розвитком освіти та впровадженням інновацій.

Обираючи НУВГП, ти стаєш частиною цієї великої місії. У складі Альянсу ти отримаєш доступ до широких можливостей: від участі у спільних наукових дослідженнях та реалізації міжнародних проектів до студентських обмінів і інших можливостей. Разом з іншими членами Альянсу, НУВГП надає тобі можливість розвиватися у найрізноманітніших галузях знань, адже до складу Альянсу входять університети, що спеціалізуються на економіці, техніці, агроекології, гуманітарних та соціальних науках тощо.

Вибираючи НУВГП, ти вибираєш успіх та майбутнє у команді, яка спрямована на розбудову нової, процвітаючої України!

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters