Пільговий кредит на навчання

1. В НУВГП діє програма пільгового кредитування освітніх послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 673 «Про затвердження Порядку пільгового кредитування для здобуття професійно-технічної та вищої освіти» від 29 серпня 2018 року.
  2. На отримання пільгового довгострокового кредиту для здобуття вищої освіти може претендувати особа, яка вступає до НУВГП або вже є здобувачем вищої освіти.
  3. Рішення про зарахування до НУВГП з оплатою навчання за рахунок пільгового кредитування приймає приймальна комісія НУВГП відповідно до рейтингового списку та на підставі письмової заяви вступника.
  4. У разі наявності у НУВГП невикористаного обсягу коштів пільгового кредитування, пільговий кредит для здобуття вищої освіти може надаватись здобувачам освіти інших курсів відповідно до результатів навчання.
  5. Перевагу щодо отримання пільгового кредитування у разі однакових підстав мають наступні категорії осіб:
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також особи, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, до досягнення ними 23 років або до закінчення ними навчання в закладі вищої освіти;
  • діти з інвалідністю, особи з інвалідністю І-ІІІ групи;
  • діти з малозабезпечених сімей (за умови отримання відповідної державної допомоги згідно із законодавством) або багатодітних сімей, громадяни, які були віднесені до дітей з малозабезпечених або багатодітних сімей, після досягнення ними 18 років - до закінчення ними навчання в закладі вищої освіти, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, громадяни, які були віднесені до дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, після досягнення ними 18 років - до закінчення ними навчання в державному або комунальному закладі вищої освіти, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.
  1. Сума кредиту повертається протягом п’ятнадцяти років починаючи з дванадцятого місяця після здобуття одержувачем кредиту в установленому порядку відповідного освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, з виплатою трьох відсотків річних суми заборгованості за кредитом до державного або відповідного місцевого бюджету шляхом виплати щороку однієї п'ятнадцятої частини загальної суми одержаного кредиту та відсотків за користування ним.
  2. Пільгове кредитування надається одержувачу кредиту на підставі угоди між таким одержувачем та НУВГП. У разі коли одержувач кредиту є неповнолітня особа, угода укладається з одним з його батьків або з особою, яка є його законним представником. Після досягнення одержувачем кредиту повноліття він укладає з НУВГП угоду із збереженням всіх істотних умов попередньої угоди.
  3. Одержувачі кредиту з числа інвалідів І групи звільняються від сплати кредиту та відсотків за користування ним.
  4. Одержувач кредиту, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом. У разі народження першої дитини під час повернення кредиту звільнення від сплати відсотків здійснюється з року державної реєстрації народження дитини.
  5. Одержувач кредиту, який має двох дітей, сплачує 75 відсотків суми заборгованості за кредитом, а одержувач кредиту, який має трьох і більше дітей - 50 відсотків.
  6. У разі народження другої (третьої) дитини під час повернення кредиту, одержувач кредиту сплачує зменшену суму заборгованості за користування кредитом з року державної реєстрації народження дитини.

За додатковою інформацією звертайтеся

Приймальна комісія: тел: +38 (0362) 63-32-22; +38 (063) 120-82-47; +38 (068) 477-83-66

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters