Вручення дипломів бакалаврам ННІОЗ

04 липня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам навчально-наукового інституту охорони здоров`я.

У студентів ННІОЗ відбулась важлива та довгоочікувана подія в їхньому житті. Віднині молодь можна з гордістю назвати фахівцями, які здобули дипломи за першим рівнем вищої освіти, – «бакалавр».

Упродовж чотирьох насичених років у виші випускники сумлінно навчались, плідно працювали над своїми університетськими проектами та отримували цінний професійний і життєвий досвід.

Вручали омріяні дипломи бакалаврам, директор навчально-наукового інституту охорони здоров`я, Григус Ігор Михайлович та завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Нестерчук Наталія Євгенівна, які зичили їм стати успішними, щасливими і максимально реалізувати себе у професії. До вітальних слів приєдналися всі викладачі, куратори й творчі наставники, висловивши випускникам поздоровлення і побажання життєвої енергії, сміливості, палкої вдачі та вірних друзів.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України!

Запрошуємо всіх випускників до подальшого навчання у магістратурі нашого інституту.

Олександр Ніколенко,
кафедра теорії та методики фізичного виховання

Читайте нас також: