Спортивне життя НУВГП

Завершився останній вид змагань, запланований спортивним календарем в 2022-2023 навчальному році. Вперше був проведений чемпіонат НУВГП з волейболу 4х4. Переможцями стала команда ННІБА в складі: Земба І., Земба М., Шевчук Ю., Гавриленко В., Качула Б. Друге місце посіла команда ННІЕМ та третє – збірна інститутів.

Кафедра фізичного виховання та спортклуб провели в повному обсязі Універсіаду НУВГП  та чемпіонати університету серед студентів з 11 видів спорту.

Пригадаємо всіх чемпіонів та призерів змагань:

Міні-футбол

Волейбол 4х4

2 місце - ННІЕМ

3 місце - збірна інститутів

Легка атлетика та настільний теніс (проведені особисті першості).

В підсумку переможцями ХХIV комплексної Універсіади НУВГП  вперше в історії стала команда ННІАКОТ, яка набрала 42 бали, як і команда ННІБА.  За рахунок додаткових показників (кількість перших місць) команда ННІАКОТ обійшла «будівельників». На третьому місці опинилася команда ННІОЗ, набравши 41 бал.

Далі місця розподілились наступним чином:

4 місце - ННМІ

5 місце - ННІП

6 місце - ННІЕМ

7 місце - ННІАЗ

8 місце - ННІВГП

Також в травні за ініціативою студентського парламенту та профкому були проведені змагання серед гуртожитків з 5 видів спорту (міні-футболу, волейболу, шахів, настільного тенісу та перетягування канату).

Крім  внутрішніх змагань, наші студенти захищали честь університету на турнірах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Збірна команда з настільного тенісу перемогла в Першій лізі відкритого чемпіонату області і вийшла у вищу лігу.

Чоловіча збірна з баскетболу успішно виступає в аматорської лізі Рівненської області.

Коблюк Вадим (ННІВГП), Шептицький Валентин (ННІОЗ) та Озімковський Ілля (ННМІ) стали переможцями чемпіонату України в вищої ліги в складі команди БК «Рівне».

Григорук Ангеліна (ННІОЗ) в складі жіночої команди БК «Рівне» виборола бронзові нагороди в суперлізі України, а Вахнюк Софія (ННМІ) та Остапчук Марія (ННІБА) є гравцями команди вищої ліги – «Осдюсшор» Рівне.

Чоловіча збірна з волейболу стала першим володарем кубку Рівненщини та представляла нашу область на Універсіаді України.

Фомич Станіслав (ННІЕМ) та Крючок Назар (ННМІ) стали бронзовими призерами чемпіонату України в Першій лізі в складі команди «Патріот».

Олійник Дмитро (ННІАКОТ) та Гоменюк Іван (ННІАКОТ), граючи за команду «ХАЕС» Нетішин, вибороли срібні медалі в Другій лізі України.

Жіноча волейбольна команда стала чемпіоном області, обігравши у фіналі команду «Регіна», переможців вищої ліги України, а Курченко Анна (ННІАКОТ) і Савчин Ірина (ННІОЗ) представляли нашу область на Універсіаді України.

Наші футболісти грають у складі «Вереса». Шух Дмитро (ННІОЗ)  - в першій команді, а Протасевич Михайло, Устимець Назар, Петров Владислав, Кулик Михайло (всі ННІОЗ) та Бокій Дмитро (ННІБА) виступають за юніорів.

У плаванні Русін Данило (ННІОЗ) став призером чемпіонату України та разом зі Дворак Веронікою (ННІОЗ) є членами  збірної команди України.

В кікбоксингу Колесник Олександр (ННІОЗ) став другим на чемпіонаті України серед студентів.

Бруханський Микита (ННІАКОТ) став призером на чемпіонаті та кубку України з веслування.

Гонта Дмитро (ННІОЗ) є членом збірної України з кульової стрільби.

Срібні медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука завоював Боровець Станіслав (ННІЕМ).

Богомолов Олександр (ННМІ) - призер чемпіонату області з греко-римської боротьби та учасник чемпіонату України.

Виступали на чемпіонаті України з армрестлінгу - Пархомчук Віталій (ННІАКОТ), Зиль Іван (ННІБА), Панасюк Денис (ННІБА). Призерами стали  Мирончук Владислав (ННМІ), Смолійчук Володимир (ННІВГП). А Полюхович Дмитро (ННІБА), до двох медалей на чемпіонаті  та кубку України, додав срібну медаль на чемпіонаті Європи у Молдові.

За цей навчальний рік  більш ніж 600 студентів отримали додаткові бали за відвідування занять з фізичного виховання, активну участь у спортивному житті університету, участь у змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Кафедра фізичного виховання дякує адміністрації університету, інститутів, студентському профкому, студентському парламенту за підтримку, а також всім студентам, хто відвідував заняття та брав участь у змаганнях.

Перемоги, миру, здоров’я всім та до зустрічі у вересні.

Олександр ЦИЦАРКІН,
кафедра фізичного виховання