Щорічний квест для першокурсників

4 жовтня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся вже традиційний квест для першокурсників від старшокурсників.

Команди складались з 3-4 осіб. Учасникам квесту знадобилось від півтори до двох годин або дістатись від старту на стадіоні до фінішу під пальмою в навчальному корпусі № 7. Всього було 12 чекпоінтів в нашому студмістечку, на кожному з яких учасників чекали наші студенти. Щоб  отримати підказку про наступну локацію, потрібно було дати вірну відповідь на поставлене запитання, в  іншому випадку – виконати покарання у вигляді присідань. Підозрюємо, що сьогодні зранку частина учасників мала увісні болі в м’язах.

Переможцями цьогоріч стала команда у складі чотирьох хлопців-першокурсників навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, а саме Олександр Білотіл, Дмитро Винярчук, Андрій Ціпан, Андрій Понедільник.

Усі учасники квесту отримали у подарунок брендові блокноти НУВГП, а перші 3 команди чашки, бананки та кепки відповідно.

Щиро дякуємо учасникам заходу за участь, а також команді волонтерів-старшокурсників за участь в організації за підготовці.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю