НУВГП – співорганізатор Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Інноваційні технології в агровиробництві та природокористуванні: проблеми та перспективи»

Плідна співпраця НУВГП та Інституту Західного Полісся НААН України триває вже біля 20 років.

Щороку студенти НУВГП проходять виробничу та переддипломні практики на базу інституту, під керівництвом вчених Інституту сільського господарства та природокористування студенти спеціальності 201 Агрономія підготували понад 3 десятки магістерських робіт. Вчені ІСГ Західного Полісся НААН України та НУВГП обмінюються науковим та практичним досвідом.

17 червня 2021 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція: «Інноваційні технології в агровиробництві та природокористуванні: проблеми та перспективи».  Національний університет водного господарства та природокористування був активним співорганізатором конференції, представивши біля 10 доповідей та 16 матеріалів конференції до наукового збірника «Аграрна наука Західного Полісся».

Тематика конференції була сучасною та різноплановою і відповідала заявленій назві:

- агроекологічний моніторинг ґрунтів;

- збереження та відтворення родючості  ґрунтів;

- системи удобрення сільськогосподарських культур;

- інноваційні технології в рослинництві;

- екологічні проблеми землеробства;

- економіка землекористування;

- сучасні технології збалансованого природокористування;

- технології точного землеробства;

- перспективні напрями розвитку машин для АПК.

У конференції взяли участь науковці науково-дослідних установ мережі НААН, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, студенти, освітяни, представники підприємств. Всього 63 учасники, з них: онлайн – 36, наживо – 12, заочно  – 15.

Матеріали конференції будуть опубліковані у науковому збірнику «Аграрна наука Західного Полісся».

В рамках конференції директор Інституту доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН України Польовий Володимир Мефодійович від імені ректорату  Національного університету водного господарства та природокористування був нагороджений Почесною грамотою за високий професіоналізм у підготовці фахівців, багаторічну сумлінну працю та науково-практичне сприяння розвиткові агрономічної освіти. Грамоту вручила директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою НУВГП, доктор с.-г. наук, професор Прищепа Алла Миколаївна.

Тетяна Колесник,
кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства

Читайте нас також: