Міжнародна студентська перемога за спеціальністю 208 Агроінженерія

Диплом III ступеня вибороли спільно студентка навчально-наукового механічного інституту НУВГП, спеціальність 208 «Агроінженерія» Заборовська Софія та студент Вищої державної професійної школи в Холмі Лукаш Музика за результатами ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія».

На конкурс було подано понад 100 робіт із України, Польщі, Казахстану, Китаю, Білорусі, Латвії. До другого туру було допущено 37 робіт. Серед яких наукова робота Заборовської Софії та Лукаша Музики, виконана під керівництвом д.т.н., професора Налобіної О.О. (НУВГП) та Яцека Цумермана (Вища державна професійна школа в Холмі, Польща, м. Холм).

Ця перемога – важлива для молодої спеціальності «Агроінженерія», у витоків якої стояла наша переможниця (Софія Заборовська вступила на навчання три роки тому, коли проходив перший набір на дану спеціальність).

Вітаємо переможців і їхніх наставників. Нових Вам перемог!

Голотюк Микола,
кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних,