Профорієнтціна робота триває…

Представники Центру розвитку студентства НУВГП днями провели  профорієнтаційну роботу серед учасників  традиційного веломарафону, ініційованого  Рівненською АЕС.

Це вже п’ятий велопробіг  у 100-кілометровій зоні Рівненської АЕС впродовж останніх п’яти років. До слова,  «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» зібрав майже 300 учасників з усієї України – представників  діючих українських АЕС та НАЕК «Енергоатом» – професійних  спортсменів  та любителів велопробігів.  Працівники атомних електростанцій у заході  брали участь не  самі, а зі своїми   родинами, друзями та знайомими. Тож аудиторія для проведення профорієнтаційної роботи була широка. Тут були і наші випускники, і наші студенти, і, звісно, майбутні абітурієнти.

Як розповіла  начальник відділу  професійного та кар’єрного розвитку Алла Лебедєва-Лясковець,  представники НУВГП  мали три  локації: у м. Вараш, смт Володимирець – пункті перепочинку  веломарафонівців та біля Білого озера   – кінцева веломарафону. Тут усі бажаючі змогли ознайомитися із напрямками підготовки у НУВГП за різними   рівнями, а також   отримати буклети, проспекти чи змістовну  консультацію.   Найбільший інтерес  привертали   гідроенергетика, теплоенергетика, АУТП та  ІТ-напрямок. А  найактивніші поширювачі   фото  про НУВГП в Instagram   – учасники лотереї, отримали подарунки –  брендову продукцію НУВГП: футболки, магніти, ручки, чашки тощо.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю