Онлайн-курс “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи”

В рамках міжнародного грантового проекту “Водна гармонія – Інтеграція освіти, досліджень, інновації і підприємництва”

https://www.waterh.net/  Норвезьким університетом природничих наук (NMBU) організовано онлайн-курс "Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи". Мета курсу –підвищити кваліфікацію викладачів та науковців в напрямку сучасних методів викладання та проведення досліджень.

Програма курсу включає 12 тематичних вебінарів тривалістю 3-4 години. Участь в онлайн-курсі безкоштовна і буде підтверджена видачею сертифіката.

Серед близько 100 слухачів  курсу з 7 країн світу 20 науково-педагогічних працівників НУВГП. До окремих вебінарів долучаються і студенти нашого університету.

Сьомий вебінар “ Економіка замкненого циклу” онлайн-тренінгу   було  присвячено питанням:

1) Лінійна економіка та стійкий розвиток.

2) Економіка замкненого циклу у водному секторі.

3) Технології повторного використання води, енергії та інших цінних ресурсів.

Спікером даного вебінару Захаром Малецьким, PhD, доцентом Норвезького університету природничих наук, м. Ос, Норвегія, було розглянуто основні стратегії  в межах циркулярної економіки, охарактеризовано переваги їх впровадження, ідентифіковано перешкоди. Виокремлено основні вимоги та завдання щодо впровадження ідей циркулярної економіки з урахуванням Європейського Зеленого Курсу (European Green Deal). Визначено особливості циркулярної економіки у водному секторі, проаналізовано сучасні технології замкненого циклу.

Кучерова Алла,
завідувач сектору грантової роботи