Екскурсія до Рівненського зоопарку

Іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення нашого університету традиційно приймають активну участь в наукових та культурно просвітницьких заходах.

Так 11.06.2021 працівники ЦМСО та  іноземні громадяни з Коморських островів відвідали Рівненський зоопарк.

Зоопарк сьогодні – це колекція з 150 видів тварин, основна частина зоопарку – це залишки старого фруктового саду та єдиний в межах міста природний лісовий масив площею 4,7 га. На території зоопарку знаходиться більше 130 видів деревних, чагарникових та травянистих рослин.

Зоопарк є науково – освітньою установою, основними функціями якої є збереження та відтворення зникаючих видів тварин та пропагування природничих знань серед населення.

Студенти ознайомилися з представниками фауни з різних країн світу та мали нагоду спілкуватися в позааудиторній атмосфері. А також отримали масу позитивних емоцій та вражень. Для багатьох з них відвідування закладу такого типу було першим в житті.

Сподіваємося, що позитивні враження від проведеного заходу сприятимуть подальшому зростанню успішності студентів та слухачів як в навчанні, так і в житті.

Брижата Олена,
відділ роботи з іноземними громадянами

Читайте нас також: