Засідання фахового наукового семінару щодо визнання наукового ступеня

7 червня 2021 року, в онлайн-форматі, відбулося засідання фахового наукового семінару НУВГП

щодо визнання наукового ступеня старшого викладача кафедри медико-психологічних дисциплін Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Трифонюк Лілії Юріївни, здобутого в Польщі. Це було вперше в історії НУВГП. Захист дисертації англійською мовою відбувся 19.02.2020 р. у Військовому медичному інституті (м. Варшава, Польща), отримано диплом з відзнакою – науковий ступінь PhD медицина, урологія. Тема дисертації «Структура сполучної тканини та якість життя після хірургічного лікування жінок з пролапсом геніталій та симптомами нижніх сечових шляхів». В цьому інституті Лілія Юріївна навчалася в аспірантурі протягом 2011-2015 рр.

Очолювала фаховий науковий семінар проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна. Брали участь: директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я, доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович; завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Нестерчук Наталія Євгенівна; професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії, доктор біологічних наук, професор ННІОЗ, проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Магльований Анатолій Васильович; завідувач кафедри урології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Боржієвський Андрій Цезарович; секретар – начальник відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій, кандидат економічних наук Зінкевич Оксана Володимирівна.

Лілія Юріївна представила презентацію та розповіла основні результати своєї дисертаційної роботи, відповіла на запитання членів семінару. За результатами обговорення та голосування одностайно було прийняте рішення про визнання наукового ступеня Трифонюк Лілії Юріївни.

Григус Ігор,
кафедра фізичної терапії, ерготерапії