Вітання із Днем працівників водного господарства

Шановні науковці, викладачі, співробітники! Щиро вітаю Вас із Днем працівників водного господарства.

Впродовж десятиліть НУВГП  є  провідним закладом з підготовки фахівців водогосподарського профілю. Саме наші випускники займаються вирішенням проблем водогосподарської галузі, забезпечують  стале водокористування, охорону водних об’єктів, захист територій від шкідливої дії вод тощо. Своєю чергою науковці  університету  запроваджують нові, ефективні методи управління водними ресурсами, розробляють сучасні технології їх використання та охорони.

Вода є основою життя людини. А водне господарство – важливою складовою економіки країни. Раціональне використання одного з найдорожчих природних багатств людства – води, її збереження для нинішніх  та прийдешніх поколінь  – першочергове завдання фахівців галузі  і наших випускників. Адже саме вони, завдяки нашим спільним зусиллям, володіють глибокими  теоретичними знаннями  умінням  організації,  планування й управління водним господарством.  У цей день зичу Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та добробуту.

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП