Вітаємо призерів!

Вітаємо призерів Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту!

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Дерманську Марію (2 курс) та Павлюка Владислава (5 курс), колективна робота яких «Accountant of the future:

the human mind vs artificial intelligence» під керівництвом к.е.н., доцента Дорошенко Олени Олександрівни та к.е.н., доцента Зінкевич Оксани Володимирівни виборола диплом ІІ ступеня у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Конкурс проводився на базі Державного університету «Одеська політехніка». З 24 квітня по 14 травня 2021 року міжнародне журі підвело підсумки рецензування конкурсних робіт учасників ІІ етапу творчого конкурсу, участь у якому взяли 76 студентів з 28 вітчизняних та 5 іноземних закладів вищої освіти, які представили 56 робіт.

Підсумкова конференція учасників відбулась 27-28 травня 2021 року.

Виконання робіт та їх захист відбувалися англійською мовою.

Бажаємо Вам творчого натхнення, ентузіазму, оригінальних ідей, самореалізації та особистих перемог!

Кафедра обліку і аудиту

Читайте нас також: