Транспортні технології на висоті! Гарні новини з Міжнародного конкурсу!

Вітаємо! Гарячі новини із Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами).

Дипломом ІІІ ступеня відзначений Тарас Лук’янчук (студент спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) навчально-наукового механічного інституту.

Студентська робота виконувалась під керівництвом Михайла Кристопчука, кандидата технічних наук, доцента кафедри транспортних технологій і технічного сервісу.

27 травня 2021 року у Кременчуцькому національному технічному університеті ім. М. Остроградського було підведено підсумки Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н.р. зі спеціальності «Транспортні технології». На конкурс було подано 29 робіт, 38 учасників  представлені авторами із 13 вищих навчальних закладів України та закордонних ЗВО. Враховуючи різноплановість розглянутих питань, залежно від профілю ЗВО, а також підвищену зацікавленість конкурсом та активність студентів, за узгодженою  домовленістю з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, студентські наукові роботи приймались за трьома виділеними узагальненими науковими напрямками відповідно до паспорту спеціальності „Транспортні технології".

За результатами роботи конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Транспортні технології (за видами), у числі переможців наш студент-транспортник.

Кристопчук Михайло,
кафедра транспортних технологій і технічного сервісу

Читайте нас також: