Дзеркало, лінзи та ваги…Чи важливо розвивати навики аналітики?

Кафедрою філософії НУВГП, у рамках фестивалю науки, підведено підсумки загальноуніверситетського студентського творчого конкурсу «Філософське есе»

Як бути успішним? Звідки брати сили? Як не впадати у лінь та розчарування? Яка вона, сучасна свобода? Як бути натхненим та щасливим? І врешті: «чи може філософія приносити практичну користь?» Саме у колі проблем духовного буття та розумінь свободи студенти нашого університету, долаючи суспільні стереотипи та упередження, формували власні самоактуалізаторські теорії та шляхи самозбудови. Цікаво… Істина здатна відкриватись, насправді, усім хто її шукає, хоч і зовсім не зобов’язана!!! заземлюватись у матеріальному вимірі буття.

Інтелектуальні змагання ініційовані організаторами, щоб об’єднати й підтримати творчу молодь, а також привернути увагу до найбільш значимих аспектів нашого з Вами життя. Спектром для філософської рефлексії стали світоглядні позиції відомих українських та європейських мислителів: Мирослава Поповича, Олександра Кульчицького, Сергія Кримського, Миколи Бердяєва, Віктора Франкла та Карла Ясперса.

У конкурсі взяли участь 54 студенти-третьокурсники як технічного, економічного так і гуманітарного спрямування, що охоплені вивченням філософії за спеціальностями: ФІН, ПР, ДІД, ФТЕ, ЕК, ЕП, МАР, МЕ, ОА, АМ, АГР, ГІС, ГОЕ, ЗВК, АКІТ, ПМ, УПЕП, а також долучились студенти-культурологи 2 курсу.

Вітаємо переможців творчого конкурсу!

У номінації «Її величність – свобода!»:

1. Мітін Владислав Юрійович  – АМ-31-інт.

2. Шабалтас Юлія Павлівна      – ЗВК - 31

3. Шкадюк Дмитро Олександрович – АТ-31

У номінації «Духовність – це ціннісне домобудівництво особистості» :

1. Задорожна Іванна Дмитрівна  –  МО-31
  2. Шеремет Назарій Васильович – ГЕО -31