Науково-практична конференція

19 травня 2021 року відбулась науково-практична конференція студентів та професорсько-викладацького складу кафедри хімії та фізики з нагоди Дня науки.

В ході роботи конференції було заслухано доповіді на теми дослідження систем переробки молочної сировини в контексті реалізації основних концепцій синтезу виробничих систем, зокрема мінімізації відходів, глибини переробки сировини та повноти використання сировини; застосування магнітних пристроїв в системах комплексного очищення рідких відходів від операцій травлення; комплексного очищення дренажних вод звалищ; дослідження корозійної стійкості гібридних органо-неорганічних захисних покриттів. Доповідачами представлено результати експериментальних досліджень у блоках утилізації сироватки, циклічного використання та комбінування сироробних виробництв; запропонована удосконалена технологічна схема очищення ферумовмісних стічних вод від операцій травлення, встановлена можливість застосування електрохімічно-генерованих реагентів для очищення дренажних вод міських звалищ, розглянуто сучасні методи знезараження води.

На конференції також було заслухано доповіді з впливу ефективності роботи оборотних систем охолодження ТЕС на величину шкідливих викидів, дослідженню радонового випромінювання в Рівненській області та в побутових приміщеннях, термодинамічним властивостям та фазовим рівновагам багатокомпонентних сполук, динамічній оцінці руху транспорту під час ДТП. Доповідачами зроблена оцінка викидів шкідливих газів ТЕС, радіаційного радонового забруднення в Рівненській області і в побутових приміщеннях, досліджено фізико-хімічні властивості системи сполук Ag–Fe–Sn–S .

За результатами виступів всі доповіді були рекомендовані для опублікування у наукових вісниках НУВГП.

Кафедра хімії та фізики

Читайте нас також: