День відкритих дверей державної служби

Саме  так називався захід, який проводився On-line 20 травня 2021 року Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби

у Волинській та Рівненській областях за участю Національного університету водного господарства та природокористування, а також Національного університету «Острозька академія», Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Спікерами зустрічі були: начальник Міжрегіонального управління Олег Лавренчук, заступник начальника Міжрегіонального управління Ольга Смалій, головні спеціалісти Міжрегіонального управління Анна Малова та Наталія Мартинюк.

На зустрічі обговорювались наступні питання:

1)      публічна служба: поняття, переваги та кар’єрні можливості;

2)      вступ на державну службу: хто має право, кваліфікаційні вимоги та особливості конкурсної процедури;

3)      На що потрібно звернути увагу та що врахувати під час підготовки та проходженні конкурсу на державну службу: яку інформацію варто вказати в резюме та заяві, який алгоритм проходження конкурсу, як користуватися єдиним порталом вакансій державної служби;

4)      вступ на службу в органи місцевого самоврядування: хто має право, процедури вступу та особливості проведення конкурсу.

Від Національного університету водного господарства та природокористування в зустрічі брали участь професорсько-викладацький склад кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності, а також студенти різних курсів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Дробко Е.В.,
доцент кафедри державного управління,