«Мова в міждисциплінарній парадигмі: досягнення та тенденції»

21 травня 2021 року відбувся ІІ Міжуніверситетський  науково-практичний студентський семінар

«Мова в міждисциплінарній парадигмі: досягнення та тенденції». Науковий захід організовано кафедрою романо-германської філології Рівненського державного гуманітарного університету у співпраці з кафедрою іноземних мов НУВГП. В рамках роботи секції студенти-учасники семінару представили 18 доповідей, розглянувши низку актуальних питань із перекладознавства, когнітивної лінгвістики, зіставного мовознавства, лінгвокультурології.

ІІ Міжвузівський науково-практичний студентський семінар став своєрідним інтелектуальним майданчиком, який надав студентам гуманітарного і технічного університетів можливість окреслити сферу своїх наукових інтересів, поділитися  науковими доробками, ознайомитися з новітніми тенденціями розвитку науки у сфері лінгвістики. Семінар проходив у режимі жвавої дискусії, що дозволило студентам обмінятись знаннями, досвідом і новими ідеями, визначити перспективні напрями у сфері наукових проблем, що обговорювались. Усі доповідачі  отримали сертифікати про участь у семінарі.

Купчик Лариса,
кафедра іноземних мов