ХІV міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2021)

19 травня 2021 року  у  м. Києві відбулась  ХІV  МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕГРОВАНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОБОТОТЕХНІЧНІ КОМПЛЕКСИ» (ІІРТК-2021), організаторами  якої є:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, національний авіаційний університет, Інженерна академія україни, НАЦІональний університет водного господарства та  природокористування,ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО  ТА Wroclaw univercity of science and technology

Зі вступним словом виступив  голова конференції, д.т.н., професор, завідувач кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем НАУ, Заслужений метролог України Квасніков В.П.

Далі  учасників конференції привітав Віце-президента Інженерної академії України, д.т.н., професор, завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету водного господарства та природокористування Древецький В.В.

І на пленарному засіданні з дуже цікавою та  змістовною  доповіддю «Генетичний синтез електромеханічних систем» виступив   д.т.н.,  професор кафедри електромеханіки

Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Шинкаренка В.Ф.

Викладачі та студенти кафедри АЕКІТ традиційно беруть активну участь у цій щорічній  міжнародній конференції. В цьому році на секційних засіданнях конференції виступили:

СЕКЦІЯ 1. Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси

Древецький В.В. «Способи обмеження регулюючої змінної в автоматичних системах регулювання».

Кірпічніков А.В., Христюк А.О. – Автоматична система догляду за пасікою.

Клепач М.М. – Удосконалення системи управління горизонтальної стабілізації рухомої платформи механізмів паралельної структури.

СЕКЦІЯ 3. Вимірювальна техніка. Метрологія, стандартизація та сертифікація

Василець К.С., Квасніков В.П. – Оцінювання невизначеності відхилення показів лічильників трансформаторного та прямого включення в режимі зниженого навантаження.

Реут Д.Т., Древецький В.В. – Оцінка точності класифікації мікропланктону при неперервному вимірюванні його концентрації.

Рудик А.В., Шкут Р.Ю. – Розроблення функціонального широкодіапазонного генератора стандартних сигналів.

СЕКЦІЯ 4. Енергетика, електротехнічні системи, світлотехніка

Кулик Н.І., Шабловська А.Р., Вдовиченко В.М. – Дослідження залежності форми світлорозподілу світлодіодного пристрою від діаметра вихідного отвору відбивача.

Мащенко В.А., Паршиков А.А. – Моделювання електричного поля електростатичного коронного барабанного сепаратора.

Рудик А.В., Сачук В.О. – Розроблення алгоритмів автоматичного керування штучним освітленням.

СЕКЦІЯ 5. Інформаційні технології в приладобудуванні та машинобудуванні.

Данченков Я.В., Лакус О.Ю. – Дослідження САР процесу очищення стічних вод після фарбування текстильних виробів.

Данченков Я.В., Тарас Б.І., Данченков В.О. – Розробка та дослідження автоматизованої вимірювальної системи ККД водогрійних котлоагрегатів у масштабі реального часу.

Матус С.К. – Застосування нейромережевих технологій для прогнозування вологозапасів грунту.

Рудик А.В., Захаревич І.В. – Аналіз фільтра баттерворта у просторі станів для пристроїв цифрового релейного захисту.

Оргкомітет конференції звернув увагу і особливо відмітив доповідь студента групи АКІТ-31.

Кірпічнікова Антона   – Автоматична система догляду за пасікою.

До нових зустрічей на XV конференції ІРТК-22.

Парфенюк Олександр,
кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Читайте нас також: