Практичне заняття в Рівненській обласній раді студентів ОП «Публічне управління та адміністрування»

12 травня 2021 року відбулося практичне заняття з дисципліни «Інформаційно-аналітична діяльність в публічному управлінні» в Рівненській обласній раді, організоване доцентом кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Антоновою С.Є.

Cвоїм практичним досвідом та знаннями зі студентами освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» і «Управління інформаційними комунікаціями» поділилися керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради-керівник секретаріату Сологуб Богдан Євстафійович і начальник відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи Бовсунюк Ірина Миколаївна.

Студенти ознайомилися із:

- особливостями роботи Рівненської обласної ради та її виконавчого апарату, а саме: її Регламентом роботи, організацією проведення сесій обласної ради, координацією роботи постійних комісій, діяльністю депутатів, прийняттям рішень під час пленарного засідання облради, специфікою управління комунальним майном;

- особливостями інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності обласної ради, а саме: детально ознайомилися із сайтом Рівненської обласної ради, оприлюдненням даних, поданням петицій, зверненнями громадян, контролем за окремими рішеннями облради, підготовкою аналітичних документів облради, специфікою аналітичної обробки вхідних інформаційних потоків.

Кафедра державного управління,
документознавста та інформаційної діяльності