Володарі Літнього Кубку Київської Шкільної Ліги Сміху

Команда Рівненського Технічного Фахового Коледжу "П'ятниця 13"

володарі Літнього Кубку Київської Шкільної Ліги Сміху.

12-13 травня відбулася гра літнього кубку офіційної Київської шкільної ліги сміху. Гра проходила у центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету м.Київ. команда ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП" прийняла участь у грі, де змагалися 10 команд з різних куточків нашої держави. У нелегкій боротьбі команда КВН "п'ятниця 13" виборола кубок "ліги сміху з чим їх і вітаємо. Склад команди: Рицький Віктор, Нікулін Юрій, Бондар Андрій, Фесюк Давид.

Підготовка до гри тривала три тижні. Після затвердження заявки розпочалася онлайн редактура: написаний матеріал власноруч ‘ставили’ на сцені знімали на відео і показували ці відео редакторам із Києва , і вже вони вказували на помилки і вносили правки в матеріал.

На літньому кубку було обов’язкових два конкурси :

1)’Полотно’- це виступ який Підготовлений вдома (максимум 5 балів )

2)Імпровізація - ніяких заготовок, перформенс на сцені , було три імпровізаційних конкурси і якщо команда вигравала один із трьох конкурсів їй додавався ще +1 бал

Судили це все дійсно популярні в Україні Коміки , актори та сценаристи : Артем Широкий (редактор чернігівської ліги Квн та актор команди ліги сміху 7`Я) , Руслан Зарбалієв (Фіналіст Телевізійної Ліги сміху в складі команди ‘ОГО – місто гріхів , та редактор Бердянської ліги сміху )

Діма Серков (радіоведучий , Фіналіст Телевізійної Ліги сміху в складі команди ‘ОГО – місто гріхів)

Максим Іваніцкий (, Фіналіст Телевізійної Ліги сміху в складі команди ‘ого’-місто Гріхів)

Володимир Борисов (учасник команди Квн та Ліги Сміху під назвою ‘Днепр’, ведучий сценарист радіоведучий , редактор шкільних студентських та регіональних Ліг Гумору)

Отож після полотна команда  вирвалась в четвірку лідерів які отримали максимум 5/5

Був третій батл після якого судді схилились на сторону команди "П’ятниця 13" із загальним рахунком по  голосам за батл 3 із 5.

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Читайте нас також: