В рамках тижня Європи у Національному університеті водного господарства та природокористування 12 травня 2021 року відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція
«Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики», організована в онлайн форматі на платформі google.meet кафедрою іноземних мов НУВГП.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП, д. екон. наук, професор Савіна Наталія Борисівна; заступник директора з наукової діяльності ННІЕМ НУВГП, канд. екон. наук, доцент Пахаренко Ольга Володимирівна та заступник директора ННІЕМ з гуманітарного блоку, канд. філол. наук, доцент Дзюба Майя Миколаївна, які побажали плідної роботи, творчого натхнення, активної подальшої співпраці та нових наукових здобутків учасникам конференції.
В.о. завідувача кафедри іноземних мов, канд. пед. наук, доцент Купчик Лариса Євгенівна привітала учасників конференції, відзначивши як її науковий, так і прикладний зміст, а також розширення географії її учасників. Учасниками конференції стали 85 викладачів, магістрантів, здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти Національного університету водного господарства та природокористування, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Луцького національного технічного університету, Маріупольського державного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування.
В рамках конференції порушувалися актуальні проблеми лінгвістичних та літературознавчих досліджень, сучасних напрямків розвитку лінгводидактики, взаємодії та перспектив розвитку понять «мова – культура – комунікація», актуальні питання загальної, порівняльної педагогіки та історії педагогіки, традиційні та новітні аспекти методики викладання іноземних мов, а також здійснено наукові розвідки в галузі теорії і методики професійної освіти. Науковці доповідали з презентаційними матеріалами як українською, так і іноземними мовами (англійською, німецькою, польською) та дискутували щодо сучасних лінгвістичних тенденцій, аналізували мовні явища та літературні твори, знайомили з інноваційними освітніми методиками та технологіями, перспективами розвитку лінгвістики та лінгводидактики, програмами академічної мобільності, а також піднімали актуальне питання академічної доброчесності.
Головним завданням конференції стало забезпечення ефективного наукового спілкування, обміну інформацією та досвідом, а також впровадження результатів наукових досліджень в освітній процес.
За результатами конференції створено електронний збірник тез доповідей, а учасники отримали сертифікат про участь.
Літвінчук Альона,
кафедра іноземних мов
Читайте нас також: