Регіональна конференція Рівненського відділу Українського географічного товариства та кафедри туризму і ГРС НУВГП

На базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП і Рівненського відділу Українського географічного товариства 11 травня 2021 р. з нагоди Дня науки проведено регіональну студентську науково-практичну конференцію «Географія, туризм і природокористування».

Напрями конференції: туризм, географія, рекреація, раціональне та збалансоване рекреаційне природокористування в туризмі.

В конференції брали участь як студенти напрямів «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» НУВГП, так і учасники з інших закладів освіти міста Рівного й Північно-Західного регіону України.

Голова конференції − доцент кафедри  туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП к.геогр.н. Юрій Кушнірук, член Президії Рівненського відділу Українського географічного товариства.

Співголова конференції − завідувач кафедри  туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП к.геогр.н. Сергій Коротун, голова Рівненського відділу Українського географічного товариства.

Секретар конференції − ст. викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП Маргарита Яковишина,  член Рівненського відділу Українського географічного товариства.

Кушнірук Юрій,
кафедра туризну та готельно-ресторанної справи

Читайте нас також: